ATLAS.SK: Nedeľa, 20.8.2017
meniny má Anabela
   

Ženy, prosíme vás, hoľte sa!

16.12.2010 | Sex a Flirt

Aj keď muži často o seba až tak nedbajú, ich (estetické) nároky na ženskú (krásu) sú napriek tomu vysoké. Čo všetko muži od žien vlastne očakávajú? Nechceme toho až tak veľa, len aby bola naša vyvolená úprimná, aj vyholená.

Ak sa chce žena nám - mužom 21. storočia - páčiť, jednoducho musí spĺňať niekoľko základných kritérií. Aj keď má každý iný vkus, dokážeme sa zhodnúť v niekoľkých bodoch, ktoré by mala spĺňať žena, s ktorou ideme do postele, resp. zhodneme sa vo veciach, ktoré by určite robiť nemala. 

(Ne)holenie
Pokiaľ ide o lono, tu každý muž uprednostňuje niečo iné. Niekomu vyhovuje úprava „na Kožaka“, inému bobor. Spoločné máme to, že nás ani trochu nepriťahuje žena s chlpatými nohami. Vy sa sťažujete, že picháme pri obyčajnom bozku, no keď hladíme ženské nohy, ktoré žiletku nevideli od leta, nie je to veru nič vzrušujúce.

Zábrany
Aj ten najväčší sexuálny nadšenec má svoje hranice, za ktoré nepôjde. No ak má naša partnerka sexuálny štát veľkosti Vatikánu, veľa radosti si neužijeme. Ak sa chce žena zavďačiť partnerovi, mala by ho občas pustiť na zahraničný zájazd do jeho vytúženej destinácie, a ktovie, možno sa im tam obom zapáči a budú takto „dovolenkovať“ častejšie.

Hovorte
Aj keď muži často svoje partnerky nepočúvajú, pri milovaní by naopak uvítali zopár orálnych prejavov. Nemáme radi, ak nám hovoríte, ako zmontovať nábytok, ale zbožňujeme, keď nám poviete, ako by ste to dnes chceli. Naveďte nás správnym smerom, o zvyšok sa už postaráme sami.

Kričte
Podobný prípad, ako predchádzajúci. Nemáme radi keď na nás kričíte kvôli neumytému riadu, no ak si schuti zakričíte v posteli, nech už robíme čokoľvek, je to pre nás silná motivácia, aby sme v tom pokračovali, až kým si nevykričíte, čo chcete. V ideálnom prípade je to orgazmus.

Žiadne zdrobneniny
Cukríček, slimáčik, pampúšik a podobné kraviny si nechajte pre psa. My sme radi borcami, silákmi, kancami, zvieratami, obrami, a nevadí nám ani „môj bože“. Niektorí to majú radi aj drsnejšie, ak ste v správnej nálade, skúste aj taký slovník. Ak sa však na to necítite, neskúšajte to vôbec. Ak to má byť nútené, tak radšej nič.

Nepredstierajte
Mužské ego je azda najkrehkejšia vec na svete, no napriek tomu, väčšina z nás by rada riešila problém s vašim orgazmom. Nestojíme o predstieranú rozkoš, chceme vás dostať tam, kde ste nikdy neboli. Je to pre nás výzva, chceme byť prví, s ktorými to zažijete. Chceme sa  to pokúsiť spolu s vami, je to tímová práca, ktorá vyžaduje veľa tréningu, a navyše nás baví.

Zabudli sme na niečo zásadné, páni? Napíšte nám svoje tipy do diskusie...

Autor: Andrew

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 
Čo máte spoločné s Lady Gaga?
Otestovalo sa 18026 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Ide Japonec do krčmy a hovorí: čin čon chang chun kofola
Krčmárka mu odpovie: 2 litre v plastovej fľaši čoho?

 
Virtuálny barBrandy Sour Brandy Sour
  • 6 cl brandy
  • 3 cl citrónovej šťavy
  • 1/2 lyžičky cukru
  • koktailová čerešňa a pomaranč na ozdobenie
 
Hra na dnes