ATLAS.SK: Piatok, 2.9.2016
meniny má Linda
   

Ženy odkazujú: „Toto robíte pri orálnom sexe zle!“

10.7.2017 | Sex a Flirt

Chlap nikdy nebude dokonale vedieť, ako funguje čarovné ženské lono, lebo ho nemá. Preto sa treba snažiť dozvedieť sa čo najviac od tých, ktorí ho majú – od žien. Vyzistili sme pre vás, čo ženám najviac vadí, keď prijímajú orál.

Tlačíte na pílu

Respektíve, tlačíte na klitoris, ktorý nepotrebuje priveľký tlak, aby prinášal potešenie. No mnohí z nás si to stále neuvedomujú a ženy sa dostávajú do rozpakov, keď nevedia, ako milencovi povedať, že klitoris treba jemne masírovať, a nie ho tlačiť ako gombík na hracom automate.

Neviete si vybrať? Nová sexhračka ulahodí všetkým (18+)

Zabúdate na prsty
K orálnemu sexu neodmysliteľne patrí aj stimulácia prstami, ak ju vynecháte, alebo prstami budete iba búšiť dnu a von do jej lona, nečakajte, že zažije orgazmus snov. Počas toho, ako sa venujete klitorisu a okoliu, prsty používajte ako nástroj na masáž zvnútra, sú predsa flexibilnejšie, než váš penis, tak jej môžete nimi dopriať iný (a podľa mnohých žien aj zaujímavejší) rozmer rozkoše.

Myslíte si, že všetky ženy to majú rady rovnako
To, čo sa páčilo vašej bývalej, sa vôbec nemusí páčiť vašej súčasnej partnerke. Neplatí to len pri orále, ale aj pri klasickom sexe. Legendy hovoria, že raz bol jeden chlapík, ktorý keď prvýkrát skĺzol hlavou dole medzi nohy novej známosti, vypustil zo seba vetu: „Moja bývalá hovorievala, že som robil najlepší orál.“ Reakciu na to si domyslite a v záujme celého mužského pokolenia vás prosíme, podobnej katastrofy sa nikdy nedopustite. Nemyslite si, že ste majster sveta v orále a ku každej novej žene pristupujte ako keby ste boli panic, samozrejme s dobrou technikou.

Ženy prezradili, prečo sa im páči medzi našimi nohami

Nevšímate si, či sa jej to páči
Drvivá väčšina žien, vydáva počas rozkoše rôzne zvuky. Ak vás vzdychá od slasti a posmeľuje vás, hovorí, aby ste neprestávali, tak to berte vážne, lebo ide o jasný signál, že to robíte správne a presne tam, kde to chce. Nezačnite vymýšľať nejaké nové kreácie, iba pokračujte presne v tom, čo sa jej páči.

Autor: Mat
Foto: Shutterstock


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Dvaja farári po práci sedia v peknom počasí na lavičke pred farou a popíjajú červené víno.
- Čo myslíte, bratku, dožijeme sa my toho, až Vatikán vydá dekrét o zrušení celibátu?
- Neviem, bratku, my ešte asi nie, ale naše deti už určite.

 
Virtuálny barBlinkibu Blinkibu
  • rum
  • ovocný čaj
  • mlieko
  • cukor
  • citrón
 
Hra na dnes