ATLAS.SK: Pondelok, 21.8.2017
meniny má Jana
   

Ženy jazdiace na obrích penisoch: to musíte vidieť

20.3.2017 | Sex a Flirt

Sviatky jari sa zvyknú v rôznych krajinách vítať rôzne. V našich končinách prevláda šibanie korbáčom, ale v takom Japonsku ide o väčšiu zábavu. Ženy si tu namiesto korbáča užívajú poriadne iné, aj keď taktiež tvrdé nástroje. Festival Hodare pripomína Sodomu a Gomoru, pričom falus je tu kráľom. Dokonca údajne nevadí, ak sa namiesto atrapy použijú aj živé kúsky.

Festival nového života

Ak ste si niekedy položili otázku, prečo je dobré oslavovať jar, tak je to práve pre jej silu poskytnúť nový život. Všetko pučí, rastie, plodí sa a penis je jednoducho zápalkou budúcich generácií, či sa to ženám páči, alebo nie. Preto si zaslúži honosnú oslavu.

Život muža s polmetrovým prirodzením

V Japonsku to pochopili do bodky a všetky mladé ženy, ktoré túžia počať, aj tie, ktoré to plánujú až o pár rokov, si nenechajú uniknúť možnosť osláviť ploditeľa ľudstva - krásny, veľký a stoporený penis.

Festival plný obscénnosti

Pravidelne každý druhý marcový týždeň sa v meste Nagaoka konajú oplzlé slávnosti, ktoré však vstúpili do svetového povedomia. V tomto roku sa objavil na festivale viac ako 700 kilogramov vážiaci, z dreva vyrezávaný penis a baby išli zošalieť túžbou dotknúť sa ho. Popravde takto nadržaným samičkám potom stačí ukázať poriadny slovenský nástroj a budú sa lepiť ako osy na med.

Koľko penisov, toľko chutí

Nejde len o hlavnú atrakciu. Čo sa týka mužského pohlavného ústrojenstva, tak je k nemu uspôsobený praktický celý priemysel. Od bežných lízadiel až po krevety a chobotničky uspôsobené tak, aby sa dievčatám veľmi dobré kĺzali dole hrdlom. Byť na tomto festivale neodporúčame mužom, ktorí majú fóbiu chodiť okolo iných mužských údov.

Na druhej strane tu platí to, čo na každom festivale. Najlepšia zábava začína po skončení hlavného programu. Hladné aziatky sú vždy nesmierne zvedavé na to, čo im Európania a Američania dopravili v nohaviciach. Aj preto je tento festival tak obľúbenou a vyhľadávanou atrakciou.

Autor: Marcos

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Brunetka si aktivovala mobil. Vtom blondínka hovorí:
- Jéj, máme rovnaký PIN, aj ja mám štyri hviezdičky!

 
Virtuálny barBlue Hawaiian Blue Hawaiian
  • 3 cl bieleho rumu
  • 3 cl Curacaa blue
  • 6 cl ananásového džúsu
  • 3 cl kokosového krému
  • ananás a koktailová čerešňa na zdobenie
 
Hra na dnes