ATLAS.SK: Sobota, 19.8.2017
meniny má Lýdia
   

Ženským okom: Akého chlapa chcú?

31.7.2012 | Sex a Flirt

Chodíte poctivo do fitka, príroda na vás nezabudla ani pri nadeľovaní rozumu a k dámam sa správate vždy ako pravý gavalier a napriek tomu sa zobúdzate každé ráno sám? Mnohí muži sa narodili do kategórie – tragéd – ktorý ženy síce priťahuje, no väčšinou spraví niečo, prečo ho čoskoro opustia. Poznáte príčinu, prečo sa vám v láske nedarí? Ste chlapom, akého ženy naozaj chcú, alebo ste presný opak?

Milý, úprimný, zaľúbený
Všetky spomínané atribúty namiešané dokopy sa zdajú ako ideálny koktajl pre úspešné rande, no opak je pravdou. Kameň úrazu v tomto prípade väčšinou býva v treťom bode. Dievčatá síce milujú romantiku, no odkedy Angeliku vystriedal v telke Sex v meste, sa ženský pohľad na svet zmenil. Milí muži ich priťahujú stále, úprimnosť si vážia v dnešnej dobe viac, ako kedykoľvek, no zaľúbenosť môže byť problém.

Kto totiž dnes túži po romantickom vzťahu, ak nie je 40-ročná slobodná žena s pribúdajúcimi vráskami a problémami s psychikou? Možno trochu preháňame, no mladé baby sa dnes chcú baviť a lásku tak odkladajú na neskôr. Otvorené vzťahy sú v móde a ak nie ste typ – zábava, sex, dovolenky, nezávislosť – rovno sa na to vykašlite. Prvé náznaky, že ste prekročili dopredu dohodnutú hranicu sexuálneho kamarátstva, a máte to u nej zrátané. True story, vážení.

Vie, čo chce a ide za tým
Ambície sú všade okolo nás, no väčšinou sa hromadne sústredia v niektorých ľuďoch a ostatní ich postrádajú úplne. Chlapi typu – kam ma posadíš, tam budem – to majú vo svete flirtu a vzťahov zložité. Baby totiž zbožňujú chlapov, ktorí si idú za svojim cieľom hlava nehlava. Zabudnite na emancipáciu, lebo z chlapa, ktorý pripúšťa možnosť, že ostane na materskej a nechá sa živiť ženou, sa hlava nezatočí žiadnej.

Cieľavedomosť je dôležitá vlastnosť aj v randení. Ak ste si to totiž nevšimli, dievčatá rady robia drahoty a hrajú to na nedostupnosť. Vtedy očakávajú, že zapnete kreatívny mód a o jej priazeň sa posnažíte. Ak ste to nepochopili a vzdali, váš romantický život musí byť na zaplakanie. Správny chlap pozná hranice a o ženu bojuje, až kým ju šarmom a charizmou nezlomí.

Svojský, príťažlivý, tajomný
Osobnosť a charizma sa možno niekedy preceňujú, no to nie je prípad randenia a flirtu. Tu sa potrebujete ukázať v čo najlepšom svetle a to neznamená, že musíte priniesť svoje srdce a dušu na striebornom podnose. Hrajte sa, zabávajte sa a ostávajte nečitateľný, tajomstvá ženy vzrušujú. A hlavne, netlačte na pílu, prílišný záujem ženám veľmi nelichotí, najmä v počiatočných fázach randenia viac škodí, ako pomáha.

Mladé baby potrebujú čas a určitú voľnosť, kým sa do vás bezhlavo zamilujú, čo sa ale nemusí stať vôbec. Dnes už nikto nerieši na treťom rande vysnívaný počet detí a ich mená. Ak takéto niečo navyše vzíde od vás, budete mať pred sebou najvydesenejšiu babu na svete, ktorá s opätkami, alebo bez, pobeží preč ako o život. Ostávajte v ofenzíve a do útoku sa vyberte až v momente, kedy budete cítiť povestnú ruku v rukáve. Žena je ako motýľ, ktorého nechytí len tak hocikto. Treba mať správny švih a poznať ich správanie a reakcie.

Autor: Andrew

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 
Vyznáš sa v Tour de France?
Otestovalo sa 1451 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

"Počúvajte, pán Kapusta" hovorí riaditeľ zamestnancovi, "nikdy by som si vás nedovolil budiť, keby to nebolo dôležité, ale ste prepustený!"

 
Virtuálny barMojito Grapefruitové Mojito Grapefruitové
  • 4 cl bieleho rumu
  • 1/8 ks grapefruitu
  • 7-10 mätových lístkov
  • 2 lyžičky trstinového cukru
  • 1/2 limetky
  • sóda
 
Hra na dnes