ATLAS.SK: Piatok, 18.8.2017
meniny má Elena, Helena
   

Ženské fetiše: Aké zvrhlosti baby milujú?

26.1.2012 | Sex a Flirt

Každý má svoj tajný nesplnený sexuálny sex. Či už medzi tie vaše patrí trojka s inou ženou (alebo mužom), análny sex, sex na verejnosti, či bičovanie, buďte si istí, že v tom nie ste sami. Aj ženy totiž majú svoje fetiše. O akých zvrhlostiach ženy snívajú najčastejšie? Na vyriešenie tejto záhady som sa vybral priamo za zdrojom a dočkal som sa niekoľkých prekvapení.

Sex a babou
V každom z nás driemu bisexuálne chúťky. Napriek tomu, že u mužov sa napríklad nemusia nikdy prejaviť, ženy sú v tomto smere oveľa liberálnejšie. Nie len, že sa nebránia skúsenosti s inou ženou, mnohé z nich svoje tajné zážitky s najlepšou kamoškou už za sebou majú. Tie, ktoré však nikdy nemali možnosť okúsiť láskanie ženy o tom neprestávajú snívať ani v staršom veku. „Každá baba o tom uvažuje, respektíve sníva, ak to ešte nikdy neskúsila“, potvrdila mi dobrá kamarátka. Na rovinu priznáva, že ona svoje „prvýkrát“ so ženou má za sebou už dávno. Aj dámy, ktoré sú ochotné ísť s partnerom do trojky, túžia po prítomnosti inej ženy v posteli a nie preto, aby urobili radosť nám. Tým si môžete byť istí.

Ponižovanie
Napriek tomu, že v bežnom živote pôsobia sebavedomo a dominantne, mnohé dámy sa v posteli rady poddajú silným mužom. Pravdou je, že v každom drieme buď absolútny sumbisív, alebo skrytý dominant, ktorý túži toho druhého absolútne ovládať. Každé milovanie je viac menej o tom, že jeden je ten, čo vedie, no skutočná hra na dominanciu a submisiu spočíva v extrémoch. Do nich sú mnohé ženy viac ako ochotné zájsť. Putá a drsný slovník sú vítané. „Jasné, ženy majú rady úlohu dominy, ale na druhú stranu, nič nie je viac sexy, ako chlap, ktorý určuje priebeh súlože. Obe úlohy majú niečo do seba, aj keď hovoríme o extrémoch“, dozvedám sa od kolegyne.

Swingers
Skupinový sex nie je výsadou filmov pre dospelých. Mnohí z nich nájdu odvahu svoje sny uskutočniť. Nie len páni snívajú o dobrom grupáči s viacerými ženami, či pármi, v rámci ktorých si partnerky striedajú. O swingers snívajú aj ženy. Páči sa im predstava byť sexuálnym objektom pre viacerých mužov v rovnakom momente. Niektoré sa začervenajú pri predstave dvoch samcov v posteli, no v duchu si želajú, aby sa im táto predstava splnila. Nie je pre ne totiž nič viac vzrušujúce, ako mať pri (v) sebe dvoch nadržaných chlapov. Kamarátka priznáva, že je to tak: „Áno, aj o tomto ženy snívajú a fantazírujú“.

Zajačik
Ak sa hovorí, že chlapi sú nepoučiteľní sukničkári a bez ohľadu na vek, pokukujú po stále mladších žabách, ani dámy v tomto smere nemajú štít až taký čistý. Mnohé ženy priznávajú, že sex so zajačikom by si vyskúšali celkom rady. Faktom je, že sa v tomto smere od chlapov nijako nelíšia – nejde im o vzťah, len o zážitok a pôžitok z mladého sexi tela na sebe. Ak si teda myslíte, že staršie dámy po mladom mäsku nepokukujú, ste na omyle. Všimnite si, ako sa si vždy prezerá čašníka vo vašej obľúbenej reštaurácii.

Drsné zaobchádzanie
Z kategórie odvážnejších erotických predstáv je drsný sex, ktorý je často sprevádzaný fyzickým trestaním, alebo obmedzovaním. Niekedy tieto fantázie hraničia so znásilneím, no v skutočnosti ide o veľmi vzrušujúcu hru. Dámy inklinujú k romantike, no aj tí najcitlivejšia duša môže z času na čas zatúžiť po živočíšnom akte plnom vášne, kedy si chlap skrátka vezme to, čo mu patrí. „Chcem, aby ma bil. Normálne, silno. Mám rada, keď ma najprv vyplieska, aby ma to štípalo, potom som celá žhavá“, zaskočí am úprimnosťou moja ex, s ktorou udržiavame blízky kamarátsky vzťah. Odo mňa to však nikdy nevyžadovala, čo je možno aj dobre. A ktovie, čo tým všetkým sleduje, keď mi o takýchto veciach otvorene hovorí... ale to už je na inú debatu.

Autor: Andrew

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 
Poznáte hlavné mestá štátov?
Otestovalo sa 51547 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Blondínka stojí na letisku a pýta sa letušky: "Prosím vás,dnes v rádiu som počula že letia ružové kabelky.O koľkej???"

 
Virtuálny barLetný Vánok Letný Vánok
  • 2 cl mätového čaju
  • 1 cl vodky
  • 1 cl cukrového sirupu
  • šťava z 1/2 citróna
  • minerálna voda
  • koliesko citróna
  • citrónová šťava a cukor na krustu
 
Hra na dnes