ATLAS.SK: Piatok, 2.9.2016
meniny má Linda
   

Vysoká škola bozkávania

18.8.2012 | Sex a Flirt

Strčiť kočke jazyk do krku dokáže aj uslintaný pes. Ale vy jej chcete dať viac ako len svoj nástroj. Chcete jej dať zážitok a pôžitok. Skúste prejsť naším on-line kurzom jazykovej školy. Garantujeme, že absolventi budú pripravení uspokojiť aj tie najväčšie náročnice na jazýčkové bozky!

Učebné plány v skratke
Dobrý bozk musí byť vlhký, ale nie príliš. Nežný a zároveň sprudka vášnivý. Nie príliš krátky, ale ani umelo naťahovaný. Jazyk musí byť svižný, úderný a nepohybovať sa v ústach stále po tých istých trasách, lebo sa žene rýchlo zunuje. A teraz si to rozoberme ešte raz, pekne rad za radom.

Lekcia prvá – problematika žuvačiek
Nikdy nežujte pri bozku žuvačku! Nielenže je trápne, keď sa napriek pokútnemu skrývaniu v ústnej dutine vyšmykne a dostane z vašich do cudzích úst, ale prispieva tiež k zvýšenej tvorbe slín. Tie pôsobia na ženy maximálne odpudivo.

Lekcia druhá
– dajte do toho všetko, ale...
Najlepšia rada je, aby ste sa do každého „obuli“ tak, akoby mal byť tento bozk váš posledný. Pozor, žiadne skĺznutia k teatrálnosti. Bozkávanie prerývané vašim dychčaním by mohlo nejednej žene pripomenúť hospodárske zviera, čo nie je príliš sexi predstava.

Lekcia tretia - prirážanie
Prirážajte! Bozk sa tak stáva dynamickejším a erotickejším. Možno tu totiž ľahko nájsť paralelu s prirážaním pri pohlavnom styku. Rozhodne to pôsobí zvodnejšie ako jazyk, ktorý je síce v ženských ústach, ale ani ho tam necítiť, lebo je aktívny asi ako ovisnutý jazyk z topánky.

Lekcia štvrtá – (ne)hryzenie
Jemné potiahnutie frajerkinej spodnej pery vašimi zúbkami je fajn. Ale žiadne hryzenie, obzvlášť ak už ste eroticky nabudení a neschopní plne odhadnúť vlastnú silu! Pokým dotyčná nie je hardcore fanúčička ságy Twilight, verte, že odtlačok vašich čeľustí na svojej tvári neocení.

Lekcia piata - pachy
Skúsenosťami podkutý chlap vie, že po dobrých zavináčoch či rybacej nátierke od starej mamy je lepšie pobozkať ženu so zavretými ústami. Rovnaké faux pas je cigaretový dych. Prvá pomoc okrem žuvačky (zavrhnutej o pár riadkov vyššie) sú osviežujúce nalepovacie papieriky na jazyk alebo mentolový cukrík.

Lekcia šiesta – správny postoj
Pri bozku je dôležité aj celkové postavenie tela. Najčastejšie je jemné naklonenie hlavy doľava a zavreté oči. I keď, za zmienku stojí, že tretina ľudí má počas bozku viečka hore – vraj, aby im neušlo, ako sa pri tom partner tvári.

Stisnutie pri bozkávaní by malo byť len jemné. Ak na ženu veľmi tlačíte, preloží si to tak, že ste hrubý aj v posteli a vaše grobianstvo ju odradí ešte než sa vôbec do tej postele dostanete.

Autor: Kevin

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 
Poznáte hlavné mestá štátov?
Otestovalo sa 51409 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Dvaja farári po práci sedia v peknom počasí na lavičke pred farou a popíjajú červené víno.
- Čo myslíte, bratku, dožijeme sa my toho, až Vatikán vydá dekrét o zrušení celibátu?
- Neviem, bratku, my ešte asi nie, ale naše deti už určite.

 
Virtuálny barBlinkibu Blinkibu
  • rum
  • ovocný čaj
  • mlieko
  • cukor
  • citrón
 
Hra na dnes