ATLAS.SK: Pondelok, 21.8.2017
meniny má Jana
   

Vieme, kedy vás bude vaša polovička podvádzať

13.4.2017 | Sex a Flirt

„Mňa predsa nikdy nepodvedie...“ to si hovorí každý, ale naozaj je to tak? Nemôžete vedieť, či sa vašej milovanej polovičke nezachce okúsiť nové mäsko. Pre každý prípad sa oboznámte s vedľajšími prejavmi nevery, aby ste vedeli, kam vietor fúka.

Odhaliť nevernicu sa dá najľahšie v posteli. Ak vás začne z ničoho nič odmietať a nie je za tým váš zapáchajúci dych, tak pravdepodobne je to prejav „vernosti“ novému partnerovi a čoraz väčšie odpútavanie sa od vás.

Ak s vami naďalej vedie rovnako intenzívny sexuálny život, tak aj vtedy sa dá veľa vecí vyčítať. Možno začne s vami skúšať nové polohy, o akých sa vám kedysi ani nesnívalo a môžete hádať, kde sa to naučila. Môže za to nový milenec, ktorý jej ukázal iné dimenzie, než poznala s vami.

To ale nie sú všetky prejavy v posteli, z ktorých sa dá vydedukovať, že vám je neverná. Divadielko pod perinou v podobe fingovaného orgazmu by malo byť pre vás veľkým výkričníkom. Nevernice sa pri svojich stálych partneroch nedokážu urobiť tak, ako pri nových milencoch a to, že orgazmus iba hrá, odhalíte okamžite, ak si ju budete počas toho všímať.

Top sexhračky pre mužov: Ktorá je pre vás ideálna?


Všímajte si aj zmeny v jej správaní počas bežného dňa. Ak sa začne vyjadrovať úplne inak, než zvykla v uplynulých rokoch, čo ste spolu, jej názory sa radikálne zmenia, túži po viac súkromí, chodieva s kamoškami na drink čoraz častejšie a tieto zmeny nastanú vo veľmi rýchlom časovom úseku, tak je nad slnko jasnejšie, že už nie ste jej jediný a že vám na hlave vyrástli parohy.

Takže ak sa vám zdá, že vaša partnerka nie je v posteli úprimná a aj vo vzťahu to škrípe, tak by ste mali zbystriť pozornosť a pokúsiť sa zachrániť vzťah, alebo ju poslať k vode.

Autor: Mat
Foto: Shutterstock


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Brunetka si aktivovala mobil. Vtom blondínka hovorí:
- Jéj, máme rovnaký PIN, aj ja mám štyri hviezdičky!

 
Virtuálny barBlue Hawaiian Blue Hawaiian
  • 3 cl bieleho rumu
  • 3 cl Curacaa blue
  • 6 cl ananásového džúsu
  • 3 cl kokosového krému
  • ananás a koktailová čerešňa na zdobenie
 
Hra na dnes