ATLAS.SK: Piatok, 2.9.2016
meniny má Linda
   

Vieme, kedy vás bude vaša polovička podvádzať

13.4.2017 | Sex a Flirt

„Mňa predsa nikdy nepodvedie...“ to si hovorí každý, ale naozaj je to tak? Nemôžete vedieť, či sa vašej milovanej polovičke nezachce okúsiť nové mäsko. Pre každý prípad sa oboznámte s vedľajšími prejavmi nevery, aby ste vedeli, kam vietor fúka.

Odhaliť nevernicu sa dá najľahšie v posteli. Ak vás začne z ničoho nič odmietať a nie je za tým váš zapáchajúci dych, tak pravdepodobne je to prejav „vernosti“ novému partnerovi a čoraz väčšie odpútavanie sa od vás.

Ak s vami naďalej vedie rovnako intenzívny sexuálny život, tak aj vtedy sa dá veľa vecí vyčítať. Možno začne s vami skúšať nové polohy, o akých sa vám kedysi ani nesnívalo a môžete hádať, kde sa to naučila. Môže za to nový milenec, ktorý jej ukázal iné dimenzie, než poznala s vami.

To ale nie sú všetky prejavy v posteli, z ktorých sa dá vydedukovať, že vám je neverná. Divadielko pod perinou v podobe fingovaného orgazmu by malo byť pre vás veľkým výkričníkom. Nevernice sa pri svojich stálych partneroch nedokážu urobiť tak, ako pri nových milencoch a to, že orgazmus iba hrá, odhalíte okamžite, ak si ju budete počas toho všímať.

Top sexhračky pre mužov: Ktorá je pre vás ideálna?


Všímajte si aj zmeny v jej správaní počas bežného dňa. Ak sa začne vyjadrovať úplne inak, než zvykla v uplynulých rokoch, čo ste spolu, jej názory sa radikálne zmenia, túži po viac súkromí, chodieva s kamoškami na drink čoraz častejšie a tieto zmeny nastanú vo veľmi rýchlom časovom úseku, tak je nad slnko jasnejšie, že už nie ste jej jediný a že vám na hlave vyrástli parohy.

Takže ak sa vám zdá, že vaša partnerka nie je v posteli úprimná a aj vo vzťahu to škrípe, tak by ste mali zbystriť pozornosť a pokúsiť sa zachrániť vzťah, alebo ju poslať k vode.

Autor: Mat
Foto: Shutterstock


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

"Bača, aká bola svadobná noc?"
"Nuž, najprv som si prdou, aby si nemyslela, že som nesmelý. Potom som jej dau po papuli, aby hneď vedela, že nebudem pod papučou. No a potom som to robiu s ovečkou, aby si nemyslela, že budem od nej závislý..."

 
Virtuálny barPearl Harbor Pearl Harbor
  • 2 cl vodky
  • 2 cl melónového likéru
  • ananásový džús
 
Hra na dnes