ATLAS.SK: Piatok, 2.9.2016
meniny má Linda
   

V akom veku má chlap najlepší sex?

30.8.2016 | Sex a Flirt

Už ste ho zažili, alebo ten mega, bomba, brutálny sex je ešte stále pred vami? Do veľkej miery to záleží od ženy. Netreba však všetko hádzať na nežné pohlavie, niektoré veci sa menia vekom.

Čím skôr, tým viac o ničom

Láka nás to už od prvej erekcie, ale pravdou je, že tu nám lepšie poslúži vankúš, alebo holá ruka ako skutočná žena. Keď príde prvé volanie lona, ešte to nie je zážitok, ako sa patrí. Prílišná citlivosť penisu spôsobuje rýchlu ejakuláciu, takže nečakajte, že to bude o zážitku. Akurát si môžete privyrobiť prívesok na celú život. Takže tie prvé súlože rozhodne nepatria k tým najlepším, hoci môžu vďaka malým nehodám patriť k nezabudnuteľným.

18 +

Hranica plnoletosti stále nehovorí o tom, že ste dospeli do štádia, keď je sex plnohodnotný. Už si k nemu môžete oficiálne otvoriť fľašu vína a užiť si ho omnoho slobodnejšie, no je to ako s vodičákom. Tým, že ho dostanete, nestávate sa pretekárskym šampiónom. Máte už predpoklady vydržať dlhšie, pretože už ste sa prvými experimentmi aj dlhými hodinami masturbácie naučili ovládať vlastný penis, ale stále je tu priestor na zlepšovanie. Navyše mladé baby ešte tiež nemajú atribúty, ktoré sex spravia svetovým.

Po dvadsaťpäťke to príde
U žien až po tridsiatke, takže vôbec neváhajte nabaliť si do postele MILF-ku, ktorá vás poučí a bude si sex užívať tak, že aj vy budete mať z neho lepší pocit. Fyziologicky aj psychicky sú muži na najlepší sex prednastavení na vek od 25 do 35 rokov. Vtedy majú žulovú erekciu, viagra je pre nich niečo rovnako nepochopiteľné ako mraznička na Severnom póle. Skúseností už majú dosť a vedia si skutočne užívať čo to dá. Po tridsiatke síce už začína výkon klesať, ale tak pozvoľne, že ešte päť rokov môžete každú ženu vyprášiť ako perzský koberce. A s radosťou!

Po štyridsiatke zmeňte optiku
Sex nás neprestane baviť nikdy, to je jasné. P štyridsiatke však je potrebné pozrieť sa na súlož inak. Ubudne živočíšnosť aj vášeň, ale ak do postele dáte veľa nehy, láskavosti a dotykov, môže to byť len o niečo horšie ako pred rokmi. Takže stále lepšie ako nič.

Potrebujeme osviežiť
Najmä po päťdesiatke. Muži v tomto období potrebujú nové stimuly obvykle mladšej ženy. Rola sexuálneho otecka mnohých chlapov tak rozvášni, že práve v tomto období zažívajú druhú zlatú éru sexuality a môžu pokojne vysadiť aj podporné prostriedky na erekciu. Takže ani tu radosť nekončí, len treba vedieť s kým.

Autor: Marcos
Foto: Shutterstock


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 
Otestujte svoje fitness IQ!
Otestovalo sa 18113 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Blondínka sa ráno zobudí a vykríkne: Bože ved ja nič nevidím... Otvorí oči a povie: AHA...

 
Virtuálny barPrairie Oyster Prairie Oyster
  • 3 cl vodky
  • 1 vajce
  • 2 streky octu
  • 1 lyžička worchestrovej omáčky
  • 1 lyžička kečupu
  • 2 streky tabasco
  • soľ
  • čierne mleté korenie
 
Hra na dnes