ATLAS.SK: Piatok, 2.9.2016
meniny má Linda
   

Typy žien, ktoré vás v posteli nikdy neuspokoja. Pozor na ne

5.3.2017 | Sex a Flirt

Každý chce babu do koča aj do voza, na život, na zábavu a v posteli tiež nechce vyfasovať drevo. Preto pozor od prvého rande na zjavné náznaky, ktoré neklamne vedú každého chlapa k uspokojeniu.

Viera

Veriace ženy sú možno cudné, klopia zrak a k chalanom sú opatrné. To mnohých z nás skutočne môže rajcovať a nájsť takúto chutnú žienku v 21. storočí je doslova poklad. Na prvý pohľad. Pokiaľ nebude musieť ísť do kostola namiesto zábavy s vami. A zároveň pamätajte na to, že ju máločo presvedčí o výhodách sexu pred svadbou.

Leží v posteli ako poleno? Môže to byť vaša vina

Ak aj všetko prehltnete, navlečiete obrúčku, stále môžete zabudnúť na sexuálne hry, experimenty, nebodaj trojku, prizývanie ďalšej spoločnice, či bezuzdné súloženie. Omyl. Bude to misionár a obvykle len vtedy, ak má dôjsť k rozmnoženiu rodiny.

Bábiky
Majú super nechty, mihalnice aj prsia. A to je najväčšia škoda, pretože pri sexe budú vždy jedným očkom pokukovať, či sú stále pekne upravené, nezlomia si necht, alebo nebodaj nevyzerajú príliš uvoľnené. Takže bábiky obvykle aj súložia ako nafukovacie hračky. Preto pozor na ich správanie. Ak je baba príliš strojená a afektovaná, v sexe to nebude žiadna divoška.

Romantičky
Chce dlhé prechádzky, chodenie do kina, nevadí jej, že nie je večera, ale hlavne, že ste spolu. Jej ideálnou predstavou je, aby ste jej napísali báseň a roztečie sa pri romantickom filme, keď muž žiada ženu o roku na ulici, na stanici, v autobuse, skrátka pred čo najväčším davom. Tak u presne tejto ženy úplne zabudnite na možnosť, že s vami bude súložiť ako motorová píla. Bude to samé bozkávanie, nežnosti, hladkanie, túlenie, vymýšľanie sladkých rečí, až vás úplne prejde chuť na súlož. To vám garantujeme.

Staré panny
Síce zriedka, ale stále po svete chodí aj kategória žien, ktorá sa nedokázala zbaviť panenstva ani po dvadsiatke. Hovoria síce, že hľadajú toho pravého, chcú to urobiť z lásky, ale v konečnom dôsledku je to len dôsledok, že im sex jednoducho až tak nechýba. Pretože žiadna žena nie je tak škaredá, aby jej nohám od seba každý muž odolal. Túto ak si ulovíte, neočakávajte, že sa ako mávnutím čarovného prútika zmení na nymfomanku. Ani náhodou. Budete sa prosiť, žobroniť a sex raz za mesiac by vám mohol stačiť.

Autor: Marcos
Foto: Shutterstock


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 
Ste hypochonder?
Otestovalo sa 13657 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Futbalista Interu radostne telefonuje svojmu otcovi:
- Otec, bol si na futbale?
- Nebol synak.
- To je škoda! Dal som dva prekrásne góly.
- Výborne, som na teba hrdý. A ako skončil zápas?
- 1:1, otec...

 
Virtuálny barCassis Coco Cassis Coco
  • 4 cl vodky
  • 4 cl ríbezľovej vodky (čierna ríbezľa)
  • 8 cl pomarančového džúsu
  • 1 cl kokosového sirupu
  • strapec čiernych ríbezlí
 
Hra na dnes