ATLAS.SK: Pondelok, 21.8.2017
meniny má Jana
   

Tri TOP sexpolohy: Overená klasika nikdy nesklame

20.4.2017 | Sex a Flirt

Možno si poviete, že nuda, ale tieto polohy sú zárukou dobrého a uspokojivého sexu. Pozrite sa, prečo sú práve tieto tri klasiky často na programe každého páru, ktorému to klape.

Tieto tri polohy sme nevybrali my, boli to tri tisícky ľudí vo veku 18 až 34 rokov, ktorí odpovedali v prieskume výrobcu kondómov. Z odpovedí mladých ľudí vzišli ako víťazi tri prekvapivo obyčajné a tradičné polohy, pri ktorých si sex užívajú najlepšie a najčastejšie.

Misonár
Partneri sú si počas nej k sebe najbližšie a keď sa aj tak obyčajná poloha, ako je misionár, stane vzrušujúcim zážitkom, tak môžete byť spokojní s tým, čo máte po svojom boku. To, že misionár je základný pilier sexu, svedčí aj fakt, že z prieskumu vyšiel ako najobľúbenejšia poloha.

Kovbojka
Pri tejto polohe si obaja zaručene prídu na svoje. On si môže obzerať telo svojej nežnej polovičky a hrať sa s poskakujúcimi prsiami, a ona si môže regulovať rýchlosť, uhol aj intenzitu prieniku presne podľa toho, ako to v tej chvíli cíti a teda dosiahnuť orgazmus podľa svojich predstáv.

Na psíka
Chlap môže prejaviť svoje zvieracie pudy a aj žena si vie užiť, keď je s ňou zaobchádzané o čosi tvrdšie, než je obvyklé pri iných polohách. Pri tejto polohe môže muž spôsobovať svojej partnerke ešte väčšiu rozkoš v podobe dráždenia klitorisu alebo hrania sa s prsiami.

Vieme, kedy vás bude vaša polovička podvádzať


Tieto polohy sú aj dobrým východiskovým ťahom v novom vzťahu. Keď sa prvýkrát dostanete do postele v novou známosťou, tak vyskúšajte spomínané tri sexpozície, ktoré vám pomôžu dostať sa na spoločnú loď sexu a vášne.

Autor: Mat
Ilustrácie: Byron Gray/Men’sHealth


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Brunetka si aktivovala mobil. Vtom blondínka hovorí:
- Jéj, máme rovnaký PIN, aj ja mám štyri hviezdičky!

 
Virtuálny barBlue Hawaiian Blue Hawaiian
  • 3 cl bieleho rumu
  • 3 cl Curacaa blue
  • 6 cl ananásového džúsu
  • 3 cl kokosového krému
  • ananás a koktailová čerešňa na zdobenie
 
Hra na dnes