ATLAS.SK: Štvrtok, 17.8.2017
meniny má Milica
   

Toto doma neskúšajte: Najdrsnejšie erotické hračky

5.5.2015 | Sex a Flirt

Sex je skvelý, ale vie byť aj nudný, pokiaľ ho sporadicky neokoreníte. Sexuálne hračky si už dopriali aj ľudia v dobe kamennej, veď prvé dildá pochádzajú z jaskyne. Lenže niektorí to trochu s kreativitou v oblasti sexuálnych hier preháňajú. Veď posúďte sami.

Na hranici zákona
Ak budete doma používať na radovánky psa, mačku, alebo ovcu nikde na horskom salaši, nečudujte sa, ak vám jedného dňa zazvoní pri dverách polícia. Ak chcete byť na hrane, je vhodné využiť nafukovacie rozkošnice zo sveta perverzností. Mékajúca nafukovacia ovca, alebo modrá mimozemšťanka sú dnes po nafukovačkách s podobou celebrity omnoho viac v kurze.

Nebezpečné fixky
Majú jednu chybu. Sú síce dosť veľké na to, aby spôsobili chlapovi rozkoš v okolí prostaty, ale nie sú s nimi žarty. Majú totiž vrchnák, ktorý sa zvykne v najlepšom oddeliť a uviaznuť v konečníku. Potom môžete doma mame hovoriť, že ste si chceli len niečo zvýrazniť.

Kúpeľňa nie je (erotické) ihrisko
Pády a zranenia. Kúpeľne sú štatisticky miestom, kde človek v živote utŕži najviac nehôd. Nie všetky sú však v súlade s kostolným poriadkom. Istého muža chytila na WC potreba, ale iná, ako si všetci myslia. Začal sa uspokojovať kefou na čistenie toalety, ale nešťastne uviazla v jeho útrobách až si perforoval črevo. Privolanej záchranke tvrdil, že sa šmykol a narazil na tyčku práve svojim análom. Aj takéto „nehody" sa teda pripočítavajú na vrub kúpeľni.

Pozor a guľôčky
Mama vám určite hovorila, že hrach, fazuľa ani iné strukoviny a guľôčky sa nepchajú do nosa, či uší. Na jedno miesto, kam to ale chlapi dávať nemajú, zabudla. Do penisu sa dá všeličo nastrkať. Niektorí dokonca tvrdia, že vkladanie predmetov do močovej rúry spôsobuje rozkoš lepšiu ako prvotriedna porno herečka na vašom lone. Lenže pozor, guľôčky niekedy nejdú von a na röntgene budú všetci vidieť, kde ste strčili svoj náhrdelník potešenia...

Fólie
Fóliovanie patrí k drsným erotickým hrám, ktoré ale občas neskončia veľmi optimisticky. Pri odobratí kyslíka je orgazmus údajne strašne dobrý. Niektorí ľudia sa mu však natoľko oddali, že cez igelit zabudli dýchať úplne. Možno sa ešte oddávajú sladkej vášni aj tri metre pod zemou, ale hry s igelitom sú viac pre samovrahov ako pre rozkošníkov.

Elektrické vzrušenie
Do zástrčky sa nemajú strkať prsty ani iné časti tela. 220 voltov je predsa trošku ťažší kaliber, ale niektoré páry milujú elektrické výboje určené na domáce potreby. Správne, niekedy vznikajú aj popáleniny na pohlavných orgánoch, ale aj tu asi platí, že voči gustu žiaden dišputát.

Autor: Marcos

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 
Fakty o Chuckovi Norrisovi.
Otestovalo sa 4222 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Mladý muž príde do pekárne a pýta sa:
"Slečna, koľko u vás stojí biely chlieb?"
"Určite nie viac ako týždeň."

 
Virtuálny barKáva Fiery Káva Fiery
  • 6 klinčekov
  • pol tyčinky škorice
  • citrónová a pomarančová kôra
  • 1dl rumu
  • 1dl koňaku
  • kryštálový cukor
  • 4dl horúcej čiernej kávy
 
Hra na dnes