ATLAS.SK: Piatok, 2.9.2016
meniny má Linda
   

Toto by ste nečakali: 62 percent žien sníva o sexe s...

18.6.2017 | Sex a Flirt

Ženy sú lenivé a za svojimi milostnými fantáziami nechodia ďaleko. Prekvapí vás, s kým by si chcela užiť sex možno aj vaša žena.

Internetová zoznamka pre zadaných Gleeden urobila prieskum na vzorke viac, než 8000 užívateľov ženského pohlavia. Vďaka tomu sa ukázalo, že až 62 percent žien, túži po mileneckej afére so susedom.

A možno ešte viac vás prekvapí, že až 31 percent opýtaných žien aj naozaj malo románik so susedom. 60 percent z románikov boli iba úletom na jednu noc, 14 percent to ťahalo niekoľko týždňov a šesť percent intenzívne utužovalo susedské vzťahy viac, než rok.

Top rodičovské rady o sexe: Dostali ste aj vy také?

Takže ak podozrievate vašu partnerku z nevery, skúste zaklopať u suseda, možno bude niečo o tom vedieť.

Ale s veľkou pravdepodobnosťou ide iba o nevinné fantazírovanie, ktorým si rozptýli myseľ a za to ju obviňovať nemôžete. Je úplne prirodzené predstavovať si sex s niekým iným, túžiť po niečom novom, neznámom a zakázanom. Veď určite aj vám v hlave skrsli hriešne myšlienky, keď sexy susedke pri vykladaní vecí z auta nadvihol vietor sukňu.

Autor: Mat
Foto: Shutterstock


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Česká republika porazila vo finále MS v hokeji Ruskú federáciu. Rusi im asi po týždni poslali list. Gratulujeme.STOP. Boli ste silný súper.STOP. Ropa STOP. Zemný plyn STOP.

 
Virtuálny barBull Driver Bull Driver
  • 4,5 cl vodky
  • 9 cl Red Bullu
  • 9 cl pomarančovej šťavy
 
Hra na dnes