ATLAS.SK: Piatok, 2.9.2016
meniny má Linda
   

Top rodičovské rady o sexe: Dostali ste aj vy také?

15.6.2017 | Sex a Flirt

Otcovia si kladú za povinnosť dávať svojim synom rady týkajúce sa sexu, aby z nich vychovali poriadnych mužov. Pozrite si tie na tie naj rady, o ktoré sa synovia podelili. V nasledujúcich riadkoch nájdete trápne, vtipné, ale aj užitočné otcovské múdrosti.

Biele nohavice sú istota

Bol som čerstvo nezadaný a obzeral som si partičku pekných báb. Keď si to otec všimol, hneď mi dal radu nad zlato: „Synak, ber tú v bielych nohaviciach, máš istotu, že nemá menštruáciu.“ Je to to najmúdrejšie, čo mi kedy povedal.
Karol, 25 rokov

Ešte nechce byť dedko
Vždy keď idem z domu, aj keď len s chalanmi na pivo, oco mi nezabudne pripomenúť: „Včas vytiahni!“ alebo „Nie, že ju opelíš!“ Zakaždým sa pri tom cítim rovnako trápne.
Martin, 23 rokov

Bývanie s rodičmi po 20-ke? Hotová katastrofa

Tučnú nikdy
Môj fotrík sa so mnou podelil o múdrosť: „Nikdy si nezačni s tučnou babou, lebo sa z teba stane chlap, ktorý sexuje s tučnými ženskými.“
Igor, 28 rokov

V núdzi poznáš vypínač
„Keď budeš so škaredou, zhasni svetlo, synu.“ Takúto dobrú radu som dostal od svojho otca, keď som mal 17 rokov.
Tomáš, 27 rokov

Manikúra je dôležitá

Jeden jediný krát sa otec so mnou bavil o sexe. Povedal mi: „Ak budeš niekedy prstovať dievča, vyčisti a ostrihaj si nechty. Nechceš jej predsa spôsobiť infekciu.“ Je to dobrá rada, ale nechápem, prečo mi to povedal len tak z ničoho nič.
Majo, 21 rokov

Top 100 miest, kde sa najlepšie sexuje: Na ktorej pozícii sa ocitla Bratislava?


Silné ženy sú tabu
Mal som 13 rokov a pozeral som s otcom reláciu o kulturistkách. Vtedy sa fotrík ku mne otočil a povedal: „Peťko môj, nikdy nechci chodiť so ženou, ktorá ťa môže hodiť cez celú miestnosť, keď sa naštve.“
Peter, 19 rokov

Pozadie je dôležité
Otec v tom mal jasno: „Ber tú, ktorá má dobrý zadok. Umelé prsia robia každým rokom lepšie, ale parádny zadoček nenahradíš umelým.“
Ivan, 29 rokov

Aká bola najlepšia alebo najvtipnejšia rada o sexe, ktorú ste dostali od vášho otca? Napíšte nám do komentárov pod článok.

Autor: Mat
Foto: Profimedia.sk


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Česká republika porazila vo finále MS v hokeji Ruskú federáciu. Rusi im asi po týždni poslali list. Gratulujeme.STOP. Boli ste silný súper.STOP. Ropa STOP. Zemný plyn STOP.

 
Virtuálny barBull Driver Bull Driver
  • 4,5 cl vodky
  • 9 cl Red Bullu
  • 9 cl pomarančovej šťavy
 
Hra na dnes