ATLAS.SK: Nedeľa, 20.8.2017
meniny má Anabela
   

Top polohy s dobrým VÝHĽADOM

14.8.2012 | Sex a Flirt

Poznáte to, keď si dovolenkový apartmán nevyberáte len kvôli jeho pohodliu a komfortu, ale aj pre ten správny výhľad. Muži pôžitkári s rovnakým nadšením vyberajú aj obľúbené sexuálne pozície. Vyžadujú prístupnosť, pohodlnosť, uspokojenie, ale aj výhľad, či už do rozkošou sa krčiacej tváre, alebo na hojdajúce sa poprsie. Aké sexuálne výhľady máte radi vy?

Misionár
Ak patríte k mužom, ktorí potrebujú pri sexe očný kontakt s partnerkou, iste veľmi dobre poznáte bohatú ponuku sexi polôh. Pri milovaní vás rajcuje jej mimika a z očí jej čítate blížiace sa vyvrcholenie. Pri klasickom misionárovi máte všetku túto radosť priamo k dispozícii. Ak navyše uprednostníte misionára v sediacej pozícii, otvorí sa vám celkom nový pohľad na jej telo. Okrem pohľadu na jej rozliate krivky poprsia a tvrdé bradavky, máte ako na dlani aj ten najintímnejší výhľad priamo na vec. Mnohých pánov pohľad tam dole extrémne vzrušuje, preto vyhľadávajú práve takéto polohy.

Zozadu
Ani milovanie odzadu nemusí nutne znamenať výhľad do nikam. Poskytuje dokonalý zážitok z pohľadu tam dole, ktorý však nie je úplne z kategórie porno filomov. Ide skôr o tajomný, nie všetko prezrádzajúci výhľad na milovanie, ktorého ste súčasťou. Mnohí páni navyše pri tejto pozícii fantazírujú o tom, ako sa ich partnerka tvári a ako sa jej prsia hojdajú v rytme prirážania a v tomto prípade si neschopnosť priameho videnia kompenzujú bohatou predstavivosťou. A žiadny sa nesťažuje, naopak.

Ona hore
Pozícia, ktorú chlapi beznádejne milujú. Nie je nič krajšie, ako keď sa na vás vyblázni k orgazmu sexi kráska s pekným telom, tvárou v kŕči rozkoše, tvrdými, poletujúcimi bradavkami a o pohľade tam dole sa radšej ani zamýšľať nejdeme. Museli by sme to povedať na tvrdo, pretože nám dochádzajú metafory. Možno sme odchovaní na filmoch, no to rozhodne neznamená, že by sme nevedeli oceniť dobrý výkon naživo. To vôbec nie.

Svieca
Pre extrémistov, ktorí si potrpia na naozaj detailný pohľad priamo na akciu, je ako stvorená pozície sviece. Žena pri nej dvihne nohy do vzduchu a pritlačí ich čo najviac k telu. Vy už potom len pristúpite k jej vyšpulenému lonu a môžete sa realizovať v činnosti, ktorú tak obľubujete. Navyše s výhľadom, za ktorý by ste neváhali položiť ruku do ohňa.

Nohu hore
Ženy si pri tejto pozícii užijú mimoriadne hlboký prienik a vy zase výhľad na nezaplatenie. Položte ju na chrbát a vyložte si jednu jej nohu na ramená. Otvorí sa vám cesta k príjemnému prieniku a pozerať sa môžete striedavo kamkoľvek to máte v rámci sexu radi. Dávajte si však pozor, aby ste ju nepriľahli, alebo jej samou vášňou nezlomili nohu.

Ktoré z týchto pozícií máte radi vy a ktoré ďalšie s dobrým výhľadom by ste nám odporučili?

Autor: Kubo

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Ide Japonec do krčmy a hovorí: čin čon chang chun kofola
Krčmárka mu odpovie: 2 litre v plastovej fľaši čoho?

 
Virtuálny barBrandy Sour Brandy Sour
  • 6 cl brandy
  • 3 cl citrónovej šťavy
  • 1/2 lyžičky cukru
  • koktailová čerešňa a pomaranč na ozdobenie
 
Hra na dnes