ATLAS.SK: Piatok, 2.9.2016
meniny má Linda
   

Top polohy pre DLHŠÍ pôžitok

27.7.2012 | Sex a Flirt

Poznáte to, keď tie najlepšie veci trvajú príliš krátko? Ak máte radi sex, iste by ste ocenili zvýšenie jeho intenzity, ale aj predĺženie trvania. Predsa len, užívate si celý jeho priebeh, nie len tých pár sekúnd ejakulácie. Mali by ste. Ako na to, vám poradí malá lekcia z kamásútry.

Lyžice
V obľúbenej polohe väčšina dvojíc rada zaspáva, no kto raz okúsi milovanie lyžičiek, nedá naň dopustiť. Prečo pri ňom vydržíte dlhšie? Napriek tomu, že sa jedná o intímnu polohu, je viac-menej bezkontaktná. Partnerka sa na vás nepozerá, ani sa vás nedotýka, lebo vás má mimo dosahu. Vy ste tak ušetrený množstvu rozptýlenia, ktoré vás orgazmus bežne urýchľuje. Venujete sa výhradne jej lonu, ktoré ani nevidíte. Mnohí muži sa radi pozerajú, ako im to ide, no v tejto pozícii ste od týchto vecí úplne odrezaní. A tak sa môžete sústrediť len na príjemný teplý pocit z jej vnútra a na to, aby ste vám obom dopriali vrchol, aký si zaslúžite. A nie zbytočne rýchlo.

Zdržanlivý misionár
O čo ide? Klasický misionár funguje tak, že vám partnerka roztiahnutím nôh dá priestor pre pohodlné vniknutie do jej lona. Ďalej to už poznáte. Ak si chcete pôžitok predĺžiť, postupujte pomaly a postupne. Začnite s telom na telo, no partnerkine nohy ostávajú pri sebe. Prienik bude pre oboch oveľa zmyselnejší, tesnejší a vzrušujúcejší, no samotné milovanie táto pozícia spomalí. Je to ako predohra, v rámci ktorej sa navzájom o seba len triete, no v závere už prejdite do klasickej otvorenej pozície. Snažte sa vydržať prvotné dráždenie čo najdlhšie, nie ej to také zložité, ako sa môže zdať. Navyše, partnerka vás za tento nápad určite ocení. Máme to odskúšané.

Pohodlne sa usaďte
Sedavé zamestnanie nás síce ničí, no milovanie v tejto pozícii vám rozhodne neuškodí, naopak. Ak si na vás v tureckom sede partnerka sadne, je to ona, kto určuje tempo milovania. Navyše, ide takisto skôr o jemné trenie, ako divoké prirážanie a búšenie, ktoré je inak bežnou praxou väčšiny sexuálnych pozícií. Tým sa zážitok z milovania znásobí, rovnako, ako jeho čas predĺži. Táto poloha je ideálna ako náhrada za zdĺhavú predohru, pretože má podobný charakter, lenže je v skutočnosti hlavným chodom, do ktorého prechádza postupne a nenápadne.

Aj keď sa vám spočiatku nebude zdať dostatočne vzrušivá, či príjemná, po pol hodinovom sete vzájomného dráždenia príde orgazmus, aký ste nezažili. Príde pomaly, nečakane, intenzívne a taký presne má orgazmus byť. Kto nezažil, nepochopí a kto neokúsi, oľutuje.  

Ona hore naopak
Milujete, keď na vás jazdí ako na divokom rodeu? Podobný, no predsa iný pôžitok si užijete, keď si na vás sadne chrbtom. Nebude vás rozptyľovať svojim slastným kŕčom v tvári, či natriasajúcimi sa prsiami. Ďalšou výhodou je, že budete cítiť úplne iný tlak, pretože budete v nej naopak. Ju uspokojí priame smerovanie penisu na oblasť výskytu bodu G a vám sa otvorí nové brána rozkoše a pocitu, aký ste doteraz nepoznali. Práve preto vydržíte dlhšie, lebo takéto dráždenie vám je cudzie.

Pre oddialenie orgazmu účinne zaberá aj alkohol, no v tomto prípade treba byť opatrný s mierou. Ak sa pripijete do nálady, neuškodí vám, skôr naopak. A ak si k tomu naservírujete niektorú zo spomínaných pozícií, budete sa milovať až do rána... alebo aspoň dlhšie, než obyčajne.

Autor: Andrew

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 
Vyznáte sa vo svete rozprávok?
Otestovalo sa 45983 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Dvaja farári po práci sedia v peknom počasí na lavičke pred farou a popíjajú červené víno.
- Čo myslíte, bratku, dožijeme sa my toho, až Vatikán vydá dekrét o zrušení celibátu?
- Neviem, bratku, my ešte asi nie, ale naše deti už určite.

 
Virtuálny barBlinkibu Blinkibu
  • rum
  • ovocný čaj
  • mlieko
  • cukor
  • citrón
 
Hra na dnes