ATLAS.SK: Pondelok, 21.8.2017
meniny má Jana
   

Top 5 ženských polôh

13.9.2012 | Sex a Flirt

Milujú dlhé predohry, nežnosti, jemné, ale i drsné zaobchádzanie, ale čo ďalej? Myslíte si, že poznáte ženské sexuálne preferencie, no mnohé ženy ich nepoznajú samé. Spýtali sme sa tých, ktoré o sexe hovoria otvorenejšie ako Samantha zo Sexu v meste a prinášame vám 5 najobľúbenejších a najefektnejších ženských polôh.

Vedomosti na nezaplatenie
Nie každému sa pošťastí stretávať sa s babami, ktoré o sexe hovoria absolútne suverénne bez zaváhania či hanby. Patrím k mužom, ktorí sa obklopujú ženami – kamarátkami, ktoré sú tak trochu chlapmi v ženskom tele. Aspoň, čo sa zmýšľania týka. Každá aktuálna frajerka na ne tak trochu žiarli, no pravdou je, že s nimi nič nemám. V súčasnosti. Už nie. Už nikdy. Tak, či onak, o partnerstve, láske, vzťahoch a sexe sa bavíme pomerne často a nie len preto, že o nich píšem.

Informácie z prvej ruky tak dávam ďalej nie len kamošom, ale aj všetkým vám, v nádeji, že niekomu niekedy pomôžu. Verím, že pikošky zo sexuálneho života žien a ich tajomné želania a skúsenosti, môžete využiť vo svoj prospech, ako to robím aj ja. Mať totiž kamarátky, je perfektná vec. Poskytnú vám cenné informácie s ktorými môžete ďalej pracovať a stane sa tak z vás legendárny milenec, či ideálny partner. Ak totiž viete ako na to nie len vo vzťahu, ale aj v posteli, budú sa o vás biť.

Čo majú rady?
Ak sa bavíme o polohách, ktoré ženy milujú, nemôžeme tvrdiť, že ide o univerzálny návod, no ako tipy určite za niečo stoja. Baby totiž milujú prekvapivo misionára. Možno sa vám už zdá nudný, no existuje dôvod, prečo je stále najčastejšie využívanou sexuálnou pozíciou. „Šikovný a aspoň priemerne obdarený muž dokáže v tejto polohe dosiahnuť na ženský bod G, a väčšina z nich sa k nemu nechá aspoň naviesť práve ženou. Je to jednoduché a efektné,“ tvrdila mi do telefónu kamarátka.

Ostatné opýtané dámy súhlasia, že dobrý misionár nikdy nie je zlý, no zároveň dodávajú, že zmena je niekedy viac než nutná, napriek tomu, že ich táto pozícia dokonale uspokojí. „Treba objavovať nové veci a skúšať. Mám za sebou množstvo polôh a musím povedať, že najosvedčenejšie sú možno všetky tie klasické, no určite by som odporučila každému vyskúšať akrobaciu. Keď si žena ľahne na zem a oprie sa chrbtom o posteľ a muž k nej pristúpi zhora, vyzerá to príšerne, no pravdou je, že prienik je oveľa hlbší a akýsi intenzívnejší,“ dodáva kolegyňa, ktorú pracovne prezývame práve Samantha.

Čo milujú?
Odzadu. Akákoľvek pozícia odzadu je pre ženy úplne najlepším možným spôsobom, ako sa dopracovať k orgazmu. Je to úplne iné, ako bežné milovanie, uhol prieniku je iný a tak stimulácia vzniká na úplne inom mieste a navyše, muž môže pri týchto polohách dráždiť ženský klitoris,“ dozvedáme sa dôvody, prečo je milovanie odzadu pre ženy úplne top.

Aj submisívnejšie a menej priebojné typy si svoju utiahnutosť rady kompenzujú práve pri milovaní. Keď ja žena na koníkovi, dejú sa v posteli divy aj s vami. „Máme rady, keď môžeme udávať tempo, ale aj intenzitu. Každá z nás vie, čo potrebuje, aby si sex užila a keď to nedostane od chlapa, prevalí ho na chrbát a vezme si to sama. Okrem toho, muži milujú impulzívne baby, ktoré idú za svojim,“ smeje sa kamoška, ktorá chlapov na chrbát váľa pomerne často a rada.

Hlboký verzus úzky
Ak hovoríme o prieniku, v tomto smere sa mužské a ženské preferencie rozchádzajú. Zatiaľ čo my milujeme hlboké milovanie, dámy uprednostňujú intenzívnejšie úzke a nie príliš hlboké prirážanie. Preto obľubujú pozície, kedy nohy nerozkračujú takmer vôbec. Užší prienik im dodáva rozkoš na pomerne veľkej ploche intímnej zóny, pričom pri správnej pozícii ich navyše dráždi trenie vášho tela o jej vagínu zvonka. Akákoľvek pozícia s nohami pri sebe sa babám naozaj páči. Neohŕňajte teda no a vyskúšajte, čo to dá. Zistíte, že aj vám má takáto vec čo ponúknuť.

Autor: Kubo

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Brunetka si aktivovala mobil. Vtom blondínka hovorí:
- Jéj, máme rovnaký PIN, aj ja mám štyri hviezdičky!

 
Virtuálny barBlue Hawaiian Blue Hawaiian
  • 3 cl bieleho rumu
  • 3 cl Curacaa blue
  • 6 cl ananásového džúsu
  • 3 cl kokosového krému
  • ananás a koktailová čerešňa na zdobenie
 
Hra na dnes