ATLAS.SK: Pondelok, 21.8.2017
meniny má Jana
   

Šťavnatý steak a poriadna fajka: Sviatok mužov naozaj existuje

8.3.2017 | Sex a Flirt

Považujete za nespravodlivé, že ženy majú svoj deň a muži nie? Tak vás potešíme, lebo deň mužov existuje a dostanete naň niečo oveľa lepšie ako kvety a bonboniéru. Počas chlapského sviatku by ste mali dostať steak a orálny sex.

Tento krásny sviatok sa oslavuje 14. marca, teda necelý týždeň po Medzinárodnom dni žien a presne mesiac po sviatku svätého Valentína, kedy sa sústreďuje pozornosť najmä na nežnejšie pohlavia.

Steak & Blowjob Day, ako sa v anglickom origináli tento výnimočný deň nazýva, vznikol ako alternatíva ku dňom, kedy ženy vyžadujú romantiku, nežnôstky a podobné veci. Ale aj chlapi majú svoje potreby, ktoré by mali byť splnené, a medzi tie najzákladnejšie patrí poriadne mužné jedlo a dobrý orálny sex.

V prípade, že niekto náhodou nemá rád poriadny steak, hovädzina môže byť nahradená nejakým iným druhom mäsa, napríklad kuracinou. Povolené je aj dať si akékoľvek iné jedlo, dôležité je, aby obdarovanému chutilo a bolo to niečo z jeho najobľúbenejších jedál.

Škandál! Tieto činnosti majú ženy radšej než sex

Pri druhej časti mimoriadneho dňa, čiže pri fajke, neexistuje výnimka, pretože chlapa, ktorý by nemal rád orálne potešenie, by ste po svete hľadali lupou. Dámy by si mali v tento deň dať poriadne záležať na tom, ako budú so svojimi ústočkami narábať, pretože 14. marca si každý muž zaslúži nevšedne dobrú fajku.

Avšak, my muži sme zase vo veľkej nevýhode. MDŽ aj Valentín sa valia z regálov vo všetkých obchodoch, takže je nemožné ich prehliadnuť a ženy si prídu na svoje. Ale o Steak & Blowjob Day nikde ani chýru ani slychu a mnohé ženy ani netušia, že niečo také existuje.

Nemáte inú možnosť, ako povedať na rovinu, čo 14. marca chcete. Tak ako ženy zvyknú „nenápadne“ pripomínať svoje sviatky, nezabudnite tej vašej dať do pozornosti, že aj vy budete mať svoj deň a očakávate, že dostanete lahodný steak aj kvalitnú fajku.

Autor: Mat
Foto: Shuttestock


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Brunetka si aktivovala mobil. Vtom blondínka hovorí:
- Jéj, máme rovnaký PIN, aj ja mám štyri hviezdičky!

 
Virtuálny barBlue Hawaiian Blue Hawaiian
  • 3 cl bieleho rumu
  • 3 cl Curacaa blue
  • 6 cl ananásového džúsu
  • 3 cl kokosového krému
  • ananás a koktailová čerešňa na zdobenie
 
Hra na dnes