ATLAS.SK: Sobota, 19.8.2017
meniny má Lýdia
   

Sexuálny slovník, ktorý musíte poznať. Na kaviár si dajte pozor

10.8.2017 | Sex a Flirt

Aj známe slová majú v sexuálnom kontexte trochu špecifické významy. Ak si chcete so ženami rozumieť a uspokojiť ich v posteli, je vhodné vedieť, čo sa im odohráva v mysli, keď vás napríklad pozvú k sebe domov na kaviár. Nebudú to veru luxusné raňajky s ikrami z lososa.

Rimming

Slovo, pri ktorého vyslovení sa muži usmievajú a ženám niekedy zvykne uviaznuť nádych v krku. Preložené výkladovým slovníkom ide o hru jazykom na vašom análnom otvore. Vysoko intímna záležitosť, ktorú nezvláda každý, ale muž, ktorý raz zažije, si pýta stále.

Krátky slovník BDSM pravopisu

Zlatý dážď
Pekné pomenovanie na bežnú vec v našom živote. Ide jednoducho o močenie na telo. Toto môže byť v sprche, vo vani, alebo niekde vonku v skrytom kúsku nudapláže. Zvlaženie močom je v rámci milostných hier veľmi obľúbené, akurát sa o tom píliš nehovorí.

Veľký slovník erotického chatu

Kaviár
Extrémna praktika, ktorá si vyžaduje pevné nervy a odolný nos. Ide totiž o vylučovanie, ale na rozdiel od moču, tu hovoríme o stolici. Sú ľudia, ktorí ho nenávidia, iní milujú. Vlastne tak, ako pri rybích ikrách. Či už ste fanúšik, alebo odporca, pre všeobecný sexuálny rozhľad odporúčame poznať.

Trampling
Milujete na ženách vysoké podpätky? Tak tramplinkg bude presne pre vás. Je to dráždenie tela topánkami inej osoby. A to od jemného dráždenia až po chodenie v nich po tele. Ak máte frajerku ľahkú ako pierko (myslíme na váhu), tak budete potešením na vrchole blaha.

Fisting
S päsťou na ženu určite nechoďte, jedine, že by si sama požiadala o fisting. Ide o sexuálnu techniku, v ktorej platí, že podáte prst a ona stiahne celú ruku, teda lepšie povedané päsť. Vzrušujúce momenty takáto žena zažíva, ak dokáže prijať celú päsť muža do niektorého z jej intímnych otvorov.

Zadné vrátka
Ak budete počuť v angličtine back door, je to to isté. Ak to padne v spálni, viete, že máte za partnerku labužníčku, ktorá vás nevolá na polohu odzadu, ale na jej konečník. Áno, sú ženy, ktoré dosahujú pri análnom sexe orgazmus, a preto si ho aj takto samé žiadajú.

Spanking
Pozor na vyznávačku tejto hry. Pretože po pár razoch si nebudete možno vedieť sadnúť. Ide v preklade o náklad na holú, kde jeden drží a druhého vzrušuje, že súka partnerovi päť a dvadsať na zadok.

Autor: Marcos
Foto: Shutterstock


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

"Počúvajte, pán Kapusta" hovorí riaditeľ zamestnancovi, "nikdy by som si vás nedovolil budiť, keby to nebolo dôležité, ale ste prepustený!"

 
Virtuálny barMojito Grapefruitové Mojito Grapefruitové
  • 4 cl bieleho rumu
  • 1/8 ks grapefruitu
  • 7-10 mätových lístkov
  • 2 lyžičky trstinového cukru
  • 1/2 limetky
  • sóda
 
Hra na dnes