ATLAS.SK: Piatok, 2.9.2016
meniny má Linda
   

Sexi tipy pre LETNÝ SEX

29.6.2012 | Sex a Flirt

Milovanie v prítmí horúcej noci má svoje čaro. V posledných rokoch nám leta ubúda tak sa uistite, že keď nastane vhodná situácia, využijete ju a vychutnáte si pravý letný sex.Tomu predchádza teoretická príprava. Ak sex nie len radi vykonávate, ale o ňom aj radi fantazírujete, ponorte sa s nami do predstavy letnej noci pod hviezdami s krásnou sexi kočkou po svojom boku. Aké tipy urobia letný sex výnimočným?

Outdoor
V zime je vám dobre v pohodlí postele s miliónom vankúšov a prikrývok. V lete však človek za účelom vášnivého sexu vyhľadáva iné podmienky. Skúšali ste sex vonku? Nemyslíme tým kabínku na preplnenom kúpalisku, ale príjemné odľahlé miesto za mestom. Romantická večerná prechádzka pod jasnou oblohou anvnadí aj tú najmenej romantickú dušu. Ženy takéto situácie zbožňujú a aj keď ich možno samotné nenapadne vrhnúť sa vám do nohavíc, ak to skúsite vy, neodmietne vás žiadna.

Letný sex sa vyznačuje najmä nespútanosťou, pretože disponuje oveľa širšími možnosťami realizácie. Stačí vám len deka a šťastie, že na vás nikto nenarazí. Horúce letné noci sú predsa na lásku ako stvorené. Navyše, už len samotné teplo vplýva na erotické dusno zaľúbenej dvojice. Kúpanie sa bez plaviek tak pomerne často končí vzájomným trením sa v milostnej spleti orgazmov.

Turistika
Sex turizmus sa najmä v ostatných rokoch pomerne rozvinul, no nebojte sa, nejdeme vás lákať na jeho výhody. Uznávame skôr istotu a bezpečnosť jedného vzťahu, najmä tú sexuálnu. Ak však hovoríme o letnej vášni, turistika nie je vôbec zlý nápad.

Sex tour sa môže začať netradičným miestom v byte a pokračovanie si naservírujte na chate, na dovolenke, prípadne v práci (ak máte odvahu). Kedy inokedy sa oplatí skúšať nové veci, než v lete, kedy je nálada uvoľnenejšia, mravy slobodné a nohavičky sa takmer nenosia.

Hrajte sa
Ak patríte k milovníkom plážových hier, určite oceníte aj tie erotické. Hrá sa v tímoch, ktoré nemusia byť len dvojčlenné. V lete sa akosi všetko viac odpúšťa a neberieme veci tak vážne, preto si doprajte nevšedné zážitky nie len cestovateľské, ale aj sexuálne. Hrať sa môžete aj s partnerkinou fantáziou, či libidom. Skúste pár dní okolo seba chodiť bez kontaktu a dotyku, dráždite sa telefonátmi, e-mailami, či sexi MMS-kami. V lete je všetko dovolené a tak sa vám ľahko môže stať, že na seba dostanete chuť uprostred zápchy v meste. A to vám poviem, že môže byť naozaj zábava hodná priestupkového vyšetrovania.

Ako za mladi
V lete sa každý cíti akosi uvoľnenejšie, viac v pohode, mladšie. Ak tieto pocit dokážete preniesť do postele, môžete v lete prežívať úplne iný sexuálny život, ako cez rok. Aj v práci je to viac-menej pohoda a tak sa z vášho života na čas vytratí stres a všetky faktory, ktoré inokedy negatívne vplývajú na libido a sex. Leto totiž patrí telesnej láske, veď nie nadarmo sa lámači sŕdc a nohavičiek na leto rozchádzajú s frajerkami. To vám však rozhodne neradíme. Radíme vám skúšať nové veci, viac sa zabávať, viac sa oddávať jeden druhému a skúšať veci, o ktorých ste doteraz len čítali. A že sme ich písali už kopu...

Autor: Kubo

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 
Čo všetko vieš o Slovensku?
Otestovalo sa 8949 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Futbalista Interu radostne telefonuje svojmu otcovi:
- Otec, bol si na futbale?
- Nebol synak.
- To je škoda! Dal som dva prekrásne góly.
- Výborne, som na teba hrdý. A ako skončil zápas?
- 1:1, otec...

 
Virtuálny barCassis Coco Cassis Coco
  • 4 cl vodky
  • 4 cl ríbezľovej vodky (čierna ríbezľa)
  • 8 cl pomarančového džúsu
  • 1 cl kokosového sirupu
  • strapec čiernych ríbezlí
 
Hra na dnes