ATLAS.SK: Piatok, 2.9.2016
meniny má Linda
   

Sexbábiky budúcnosti: Kúpili by ste si takú?

3.8.2015 | Sex a Flirt

Vynálezca realistických sexuálnych bábik chce posunúť svoj výtvor o stupeň vyššie. Pracuje na vývoji bábiky s umelou inteligenciou, s ktorou sa budete môcť porozprávať a bude tak alternatívou k ženám.

Výrobca Matt McMullen predpokladá, že sexrobotky budú pripravené na predaj do dvoch rokov. Majiteľom súčasných modelov sexbábik bude stačiť, ak si k telu, ktoré už majú doma dokúpia iba hlavu. Cena inteligentnej hlavy bábiky nebude závratná a za 4 500 až 9 000 eur si ju bude môcť dovoliť pomerne veľa osamelých mužov.


Dovtedy chce vylepšiť ich prispôsobivosť na intelektuálnu a emočnú úroveň majiteľa až do takej miery, že sa budú môcť spolu rozprávať o všetkom. McMullen túži po tom, aby ľudia mohli naviazať citový vzťah s charakterom sexrobotky a vybudovať vzájomnú lásku.


V súčasnosti sa pracuje aj na vylepšení pohybov tváre aj tela, aby bábiky poskytli používateľovi zážitok, porovnateľný so skutočnou ženou. Nuž, doba, kedy roboty budú na úrovni ako ľudia, alebo aj vyššie, sa nezadržateľne blíži.


Názory na návrhy ľudí ako je McMullen sa rôznia, mnohí to odsudzujú a považujú za zvrátené. Čo si o tom myslíte vy? Vyberiete si radšej ženu z mäsa a kostí alebo robotku?


Autor: Mat
Foto: Matterdome


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

"Bača, aká bola svadobná noc?"
"Nuž, najprv som si prdou, aby si nemyslela, že som nesmelý. Potom som jej dau po papuli, aby hneď vedela, že nebudem pod papučou. No a potom som to robiu s ovečkou, aby si nemyslela, že budem od nej závislý..."

 
Virtuálny barPearl Harbor Pearl Harbor
  • 2 cl vodky
  • 2 cl melónového likéru
  • ananásový džús
 
Hra na dnes