ATLAS.SK: Piatok, 2.9.2016
meniny má Linda
   

Sex v aute môže skončiť smrťou: Tu sú príklady

12.7.2017 | Sex a Flirt

Sex v aute je vzrušujúci a adrenalínový zážitok, ale príjemný zážitok sa môže veľmi rýchlo zmeniť na tragédiu, z ktorej milenci nevyviaznu živí. Prečítajte si hrozivé príbehy, ktoré vás prinútia poriadne zvážiť všetky okolnosti, keď si to najbližšie budete chcieť rozdávať v aute.

Zradil ich neutrál

Párik 22-ročných milencov z Ruska sa v júni 2017 vybral k jazeru vo Volgograde. Mladíci si chceli výlet trochu okoreniť a tak si užívali na zadných sedadlách auta Lada Niva. Ale nezaradená rýchlosť v kombinácii s ich milostnými pohybmi spôsobili, že auto sa pohlo a spustilo do jazera. Zaľúbenci sa z auta nedokázali dostať von a v jazere sa utopili.

Ženy odkazujú: „Toto robíte pri orálnom sexe zle!“

Ani policajti nie sú výnimkou

V roku 2000 sa policajt Constable Ramon Stephens rútil autom po diaľnici na Jamajke vysokou rýchlosťou a počas jazdy si užíval so svojou partnerkou sex. Policajt stratil nad vozidlom kontrolu a havaroval. Obaja nahí milenci utrpeli vážne zranenia a boli na mieste mŕtvi.

Nerozvážnosťou si zabil manželku

Manželský pár Amanda a Matthew Notebaert z Floridy v USA trávil v marci 2014 jeden večer popíjaním alkoholu neďaleko ich domu. Potom nasadli do auta a podgurážení si to počas jazdy rozdávali. V úseku, ktorým prechádzali, bola maximálna povolená rýchlosť 50, ale Matthew išiel 90 kilometrov za hodinu. Nedokázal sa plne sústrediť na šoférovanie, ostro nabehol na obrubník a auto letelo asi desať metrov.

Amanda si narazila hlavu o palubnú dosku a potom o čelné sklo, zranenia boli tak vážne, že im podľahla. Jej manžel Matthew prežil a znášal následky za nerozvážnosť – v krvi mu po nehode, pri ktorej prišiel o manželku, namerali dvojnásobné množstvo alkoholu, než je na Floride povolené a dostal za to päť rokov vo väzení.

FAKTY X: Masturbujúci muž v troskách Pompejí?

Nevydržali to do postele
24-ročný rumunský futbalista Mario Bugeanu a jeho 23-ročná priateľka Mirela Iancu sa jeden nedeľný večer v roku 1999 vracali spolu domov. Nechali sa ale uniesť vášňou a do milostných radovánok sa pustili už v garáži, okamžite ako zaparkovali. Ale motor nechali pustený a to sa im stalo osudné - zomreli na otravu oxidom uhoľnatým. Pár mŕtvych milencov v garáži našiel otec futbalistu na druhý deň.

Autor: Theo
Foto: oddee.com


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 
Otestujte svoje fitness IQ!
Otestovalo sa 18115 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Čašník ponúka hosťovi: "Mám teľacie srdce, bravčovú pečeň, hovädzí jazyk, údené kolená, rybie prsty a volské oká..."
Hosť ho preruší: "Vaše problémy ma nezaujímajú, dal by som si guláš a pivo!"

 
Virtuálny barDomáca citrovodka Domáca citrovodka
  • 0,4 dl vodky
  • 0,2 dl citrónového sirupu
  • 1 vaječný bielok
  • ľad
 
Hra na dnes