ATLAS.SK: Nedeľa, 20.8.2017
meniny má Anabela
   

Sex robotky útočia. Ponúkajú lepšiu súlož ako ženy

19.3.2017 | Sex a Flirt

Už na začiatku budúceho roka nás pravdepodobne čaká ďalšia sexuálna revolúcia. Ľahké ženy začnú prichádzať o prácu a hľadanie frajerky už nebude tak podstatné. Omnoho dôležitejšie bude zarábať peniaze. Za ne si kúpite podstatne viac, ako len prelietavú zlatokopku.

Dokonalé bábiky

Zabudnite na všetky nafukovacie „Aničky", čo sa viac podobajú na detskú kačičku do vane ako na ženu. Na druhej strane môžete nechať odísť aj živé baby, čo sa stávajú na plachte polenom. Prichádza úplne nová éra sexuálnej rozkoše.

VIDEO: Žena súložila s umelým chlapom (18+)

Matt McMullen, riaditeľ spoločnosti RealDoll sľubuje už na sklonku tohto roka úplne nový rozmer sexuálnej hry pre pánov. Na začiatku 2018 by sa už mali dokonca objaviť bábiky, ktoré sa budú prispôsobovať osobnosti ich pána. To znamená, že plne uspokoja sexuálne potreby kupujúceho. A bez odvrávania.

Všetko viac reálne
Dnes nie je žiadny problém v chemickej fabrike spraviť plast podobný koži a aj prsia má mnoho žien umelých, tak isto aj vo vlasoch príčesky, umelé riasy aj nechty, v princípe je bábika v špičkovej kvalite na dotyk rovnaká ako pika z ulice, akurát nepotrebuje jesť, spať, ani rozprávať a môže s vami neustále súložiť. Na tom je postavený koncept bábik, ktoré dokonca podľa vašej aktivity a snahy majú možnosť dosiahnuť orgazmus. Žmurkajú, vzdychajú a vy sa nemusíte báť, že otehotnejú. Pretože tak ďaleko ešte technika neposkočila.

Dokonalá spoločníčka
Jediným negatívom tejto bábiky je, že cena sa šplhá k desaťtisíc dolárom. Na druhej strane je to investícia na celý život. Netreba sa báť, že by bola neverná. Práve naopak, je vybavená softvérom, ktorý sa osobnostne prispôsobí vašim potrebám. A to po každej stránke. Ani na anál nepovie nie, ale budete mať k dispozícii všetky jej otvory. Matt McMullen hovorí, že to je alternatíva pre ľudí, ktorí majú problém nájsť si partnerku.

Umožní im prežiť aspoň náhradu plnohodnotnejšieho sexuálneho života. My zasa vravíme, že je to šanca ako mať sex častejšie ako nám dokážu bežné živé ženy poskytnúť. A čo na tom, že nebudú tak celkom živé? Minimálne to budú vedieť zahrať a ich orgazmus bude údajne pravý.

Autor: Marcos

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Ide Japonec do krčmy a hovorí: čin čon chang chun kofola
Krčmárka mu odpovie: 2 litre v plastovej fľaši čoho?

 
Virtuálny barBrandy Sour Brandy Sour
  • 6 cl brandy
  • 3 cl citrónovej šťavy
  • 1/2 lyžičky cukru
  • koktailová čerešňa a pomaranč na ozdobenie
 
Hra na dnes