ATLAS.SK: Pondelok, 21.8.2017
meniny má Jana
   

Ruský kaderník: stačí milimeter vedľa a ste mŕtvy

11.5.2017 | Sex a Flirt

Máte zimomriavky, keď vám kaderníčka obchádza hlavu s nabrúsenými nožnicami, cvaká okolo uší a po krku prejde britvou? To je nič oproti Rusovi, ktorý skracuje vlasy sekerou. Hovorí, že je to veľmi efektívne a jedno šľahnutie je tak účinné ako desať zastrihnutí.

Sekerou do hlavy

Pustiť sa niekomu sekerou do úpravy účesu si vyžaduje dosť guráže na oboch stranách. Ruský kaderník Daniil Istomin sa dlho zamýšľať nad tým, ako osviežiť neustále cvakanie nožnicami. Bol vždy majstrom exhibícií a veľmi rád sa predvádzal aj technikou obojručného strihania. Potom sa mu však do ruky dostala sekera. Nabrúsená tak, že preťala aj list papiera a on si ňou prešiel po brade. Okamžite pochopil jej skrytý potenciál. Najprv začal experimentovať na sebe s bradou a vlasmi a potom sa pustil do prvej zákazníčky.

Majster vlasových šou
Dva roky Daniil Istomin pracoval na vhodnej technike strihania a nakoniec sa postavil na pódium pri vlasovej šou, kde si okamžite získal ovácie. Pracuje tak trochu ako mäsiar pri sekaní bravčového karé, ale zákazníčky sú spokojné. Stačilo by však jemne pohnúť hlavou a uši, nos, alebo celá hlava skončia tam, kde ostrihané vlasy. Vo vreci na odpadky. Nejde o žiadne nahrubo otesané škuty, ale sekerou tvaruje naozaj krásne účesy. Je zručný a šikovný, ale hovorí, že zatiaľ by si na úpravu pánskych vlasov na dĺžku dva či tri milimetre netrúfol. Preto je k dispozícii so svojou sekerkou najmä ženám.

Nie je to až taká novinka
Strihanie vlasov netradičnými postupmi má svoju dlhú históriu. Napriek tomu, že sekera je predsa len trochu nezvyčajná a u divákov vďaka svojmu charakteru vzbudzuje značné emócie, tak „strihanie" už bolo realizované aj japonskými mečmi, nožmi, horúcimi kliešťami, či samotným flambovaním ohňom. Sekera je tak len doplnkom šialených holičov, ktorým si dovolia sadnúť do kresla len tí, ktorí sú pre krásu naozaj ochotní riskovať aj úplne všetko.

Autor: Marcos
Foto: Youtube


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Video k téme
 
Ste hypochonder?
Otestovalo sa 13694 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Brunetka si aktivovala mobil. Vtom blondínka hovorí:
- Jéj, máme rovnaký PIN, aj ja mám štyri hviezdičky!

 
Virtuálny barBlue Hawaiian Blue Hawaiian
  • 3 cl bieleho rumu
  • 3 cl Curacaa blue
  • 6 cl ananásového džúsu
  • 3 cl kokosového krému
  • ananás a koktailová čerešňa na zdobenie
 
Hra na dnes