ATLAS.SK: Štvrtok, 17.8.2017
meniny má Milica
   

Rodinný biznis: Matka s dcérou točia spolu porno

17.10.2015 | Sex a Flirt

Mama Jessica a dcéra Monica majú medzi sebou veľmi otvorený vzťah. A to až natoľko, že nemajú zábrany vidieť jedna druhú pri sexe a ešte k tomu pred kamerami.

K erotickému priemyslu sa dostali, keď dcéra Monica prišla o prácu. Bolo pred Vianocami, potrebovali peniaze a tak Monica začala tancovať a išlo jej to veľmi dobre. Mama robila barmanku, čo jej veľa nevynášalo a tak jej dcéra navrhla, aby vyskúšala točenie porna. Jessice sa to zapáčilo a najmä suma peňazí, ktorá jej pribudla na účet.

Peniaze zavoňali aj mladej a tak sa pustila tiež do natáčania filmov pre dospelých. Po nejakom čase ich producenti oslovili, či by neboli ochotné točiť spolu. Obe boli týmto nápadom nadšené ale za žiadnych okolností neboli ochotné robiť si navzájom dobre.

Monica si pracovné podmienky pochvaľuje: „Rada trávim čas s mamou a tiež mám rada sex." Má rada, keď ju v rámci scény unesú alebo niečo podobné. 22-ročné dievča tvrdí, že je schopná urobiť čokoľvek, ale jednu hranicu ešte má, nikdy by si to s mamou nerozdala. Pri natáčaní sa obom preháňa hlavou iba jedno, peniaze, ktoré za to dostanú.

Dcéra s matkou majú odjakživa veľmi blízky vzťah, nakoľko 56-ročná Jessica je slobodná matka a Monicu vychovávala bez partnera. Okrem nej má ešte 19-ročného syna. Ten spoločné pracovné aktivity mamy a sestry nerieši, zaujímajú ho iba videohry a počítač.

Čo si o takýchto „rodinných aktivitách" myslíte vy?

Autor: Mat

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 
Aké pevné sú vaše nervy?
Otestovalo sa 25207 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Mladý muž príde do pekárne a pýta sa:
"Slečna, koľko u vás stojí biely chlieb?"
"Určite nie viac ako týždeň."

 
Virtuálny barKáva Fiery Káva Fiery
  • 6 klinčekov
  • pol tyčinky škorice
  • citrónová a pomarančová kôra
  • 1dl rumu
  • 1dl koňaku
  • kryštálový cukor
  • 4dl horúcej čiernej kávy
 
Hra na dnes