ATLAS.SK: Piatok, 2.9.2016
meniny má Linda
   

Priznanie nevery: Kedy je lepšie povedať pravdu a kedy radšej čušať?

28.9.2016 | Sex a Flirt

Stalo sa vám, že ste podľahli kúzlu inej ženy a zabudli na tú, ktorú máte doma? Tak isto sa zaoberáte dilemou, či sa zdôveriť svojej stálej partnerke o cudzoložných aktivitách, alebo radšej držať bobríka mlčanlivosti. Aj keď každý vzťah je iný, naše odporúčanie vám možno pomôže.

Kedy je lepšie vyjsť s pravdou von

V prípade, že za chrbtom vašej stálej partnerky prechovávate city aj k inej žene, netreba to naťahovať. Ak žijete dva životy, tak treba to čím skôr vyriešiť. Rozhodnite sa, či chcete zostať so svojou stálou partnerkou, alebo vám vyhovuje viac vzťah s vašou milenkou. Vaša partnerka si zaslúži vedieť, na čom je a ak sa má o vás deliť s nejakou inou ženou, tak je to voči nej naozaj nefér. Je nevyhnutné, aby ste túto situáciu vyriešili a všetky vaše partnerky oboznámili s tým, ako ste sa rozhodli.

To isté platí, ak roztvorenú ženskú náruč a lono vyhľadávate pravidelne. Pokiaľ je vo vás duša lovca a máte neustálu potrebu dobýjať nové ženské územia, neväznite seba ani ženu, ktorú považujete za svoju partnerku, vo vzťahu, ktorého si budete odbiehať k iným ženám. Toto vám dáma, ktorej na vás naozaj záleží, nebude tolerovať.

Kedy radšej držať jazyk na uzde

Čušať by ste mali, ak vaša nevera bola iba chybou z nerozvážnosti a najradšej by ste boli ak by sa nikdy nestala. Párminútové pobláznenie na divokej pánskej jazde s neznámou blondínkou (alebo inou kráskou), ktorej meno ani neviete, ste možno oľutovali hneď, ako sa to stalo. Zo svojej chyby by ste sa mali poučiť a držať si na uzde rozkrok a takisto aj jazyk. Ak by ste sa s takouto vecou pochválili svojej drahej, vaša dôveryhodnosť by bola poriadne ohrozená a aj keď „to“ pre vás nič neznamenalo, vaša partnerka by to určite videla inak.

Pokiaľ vám na vašej partnerke úprimne záleží, chcete byť s ňou aj naďalej a budete robiť všetko pre to, aby ste ju už nikdy nepodviedli, tak si toto špinavé tajomstvo nechajte pre seba. Ak vás bude ťažiť svedomie, tak to svojej partnerke povedzte, ale s niekoľkoročným odstupom a pripravte sa na to, že aj tak ju to zraní a zažijete kolotoč emócií.

Autor: Mat
Foto: Shutterstock


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 
Aké pevné sú vaše nervy?
Otestovalo sa 25141 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Blondínka sa ráno zobudí a vykríkne: Bože ved ja nič nevidím... Otvorí oči a povie: AHA...

 
Virtuálny barPrairie Oyster Prairie Oyster
  • 3 cl vodky
  • 1 vajce
  • 2 streky octu
  • 1 lyžička worchestrovej omáčky
  • 1 lyžička kečupu
  • 2 streky tabasco
  • soľ
  • čierne mleté korenie
 
Hra na dnes