ATLAS.SK: Nedeľa, 20.8.2017
meniny má Anabela
   

Prečo NEMAŤ v lete frajerku

9.7.2012 | Sex a Flirt

Sme chlapi. Čo si budeme hovoriť, máme svoje potreby. Máme radi voľnosť, žijeme bujarý život, lepšie sa vyznáme v neporiadku, a nevadí nám ani prievan v hlave. Všetky tieto vrodené extrémy sa teplým letným počasím ešte znásobujú. Preto vždy ku koncu školského roka pociťujeme podobný pocit, ako keď sa školáci zbavia svojich učiteliek. Aj my túžime po voľnosti. Nevnímate to tak? Prečítajte si 10 výhod letného single života. Pochopíte.

10. Žiadne pravidlá
Spolužitie so ženou býva väčšinou celkom príjemnou záležitosťou. Jej pravidlá nám zväčša vyhovujú, no keď na to príde a ona na pár dní vypadne s kamoškami na výlet, úlohu slameného vdovca si užívame viac, ako by sme čakali. Predstavte si, že je frajerka preč celé leto. Áno, to je ono!

9. Žiadne dovolenky
Z duše nenávidíte nudné dovolenkové rezorty plné kričiacich detí, Nemcov s blbými fúzami, pupkatých Talianov a blbo ostrihaných Čechov? Ste chlap a oveľa viac si užijete stanovačku pod hradom s chalanmi a basou piva. Bez frajerky sa nemusíte vláčiť k moru.

8. Žiadne kávičkovanie na promenáde
Horúci letný večer si každý predstavuje inak, no slobodný chlap má v tomto smere oveľa viac možností. Zadanému totiž robí plány iniciatívna frajerka, ktorá hneď vyvenčí všetky svoje priateľky na promenáde v meste a vám zabezpečí parťáka v podobe ich rovnako znudených, vám nesympatických frajerov. Idylka, ktorá single chlapa nemusí strašiť.

7. Žiadna cenzúra
Extrémne športy, nebezpečné jazdy, pánske chatovačky, opijáše a žúrovanie od rána do rána. S frajerkou po boku môžete na skutočné pôžitky letných dní zabudnúť. Baby si ich totiž predstavujú úplne inak, a ako to už býva zvykom, do ich predstáv vždy nejakým spôsobom zapadáte aj vy. Či už ako šofér, alebo nosič tašiek s nákupom. Vetu: „Nikam nejdeš“ slobodný chlap v lete nezažije.

6. Nové chute
Ak vás na prste neškrtí obrúčka a na krku vám nevisí frajerka, môžete sa pustiť do akéhokoľvek dobrodružstva, nech už je akokoľvek hlúpe, či detinské. Nikto vám nebude nič vyčítať, ani sa vám posmievať. Je len na vás, čo všetko vyskúšate a ochutnáte. Ak niečo oľutujete, bude vás hriať pocit, že ste to aspoň vyskúšali. Veď žijeme len raz...

5. Dva dni v liehu
Obľúbená slovenská disciplína v rýchlostnom opíjaní sa k letu tak nejako patrí. Ak neholdujete alkoholu, dobre pre vás, no ak neodoláte chuti dobrého piva, či domácej pálenky, pokojne sa opíjajte, čo vám hrdlo ráči. Nikto sa na vás nebude zdúvať a po vytriezvení tlačiť do hlavy výčitky.

4. Nové zážitky
Keď sa leto stretne so slobodných chlapom a spoločne natrafia na slobodnú babu, takáto kombinácia sľubuje zážitky, na aké sa nezabúda. Voľnomyšlienkárske pochody sa totži neodohrávajú len vo vašich hlavách, ale aj v sexi telách single dievčat, ktoré zdobia miniatúrne plavky a ešte miniatúrnejšie zábrany. V lete sa skrátka flirtuje o niečo ľahšie...

3. Nezáväzný sex
... a v lete je tendencia úspešnosti flirtu znásobená atmosférou zábavy a uvoľnenia. Je to čas parties, zoznamovania, spoznávania a bezzáväzkového milovania sa pri západe slnka v zaparkovanom aute s babou, ktorej priezvisko ste nikdy nepočuli. Ach, toto leto...

2. Nezáväzný sex

1. Nezáväzný sex

Autor: Andrew

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 
Poznáte hlavné mestá štátov?
Otestovalo sa 51552 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Ide Japonec do krčmy a hovorí: čin čon chang chun kofola
Krčmárka mu odpovie: 2 litre v plastovej fľaši čoho?

 
Virtuálny barBrandy Sour Brandy Sour
  • 6 cl brandy
  • 3 cl citrónovej šťavy
  • 1/2 lyžičky cukru
  • koktailová čerešňa a pomaranč na ozdobenie
 
Hra na dnes