ATLAS.SK: Nedeľa, 20.8.2017
meniny má Anabela
   

Prečo nám ženy nechcú "dať", aj keď na to majú chuť?

19.6.2017 | Sex a Flirt

Paradox, ktorému rozumie máloktorý muž. Ženy síce majú chuť na sex, ale nechcú nám dovoliť užiť si s nimi. A to nemyslím len náhodné ženy, ale aj stabilné frajerky. Pochopiť myslenie ženy je nad chlapské sily, ale dnes si ho aspoň trochu zrozumiteľne skúsime priblížiť.

Testuje vás

Každá žena má v princípe chuť s vami mať sex, ak vám dá pusu a vodí sa za ruku. Ale poznáte to. Dobiedzate, tancujete okolo nej a ona sa tvári, že ešte nie je ten čas, aby roztvorila nohy. Takže v tomto prípade hrá o čas, chce vedieť, aký ste trpezlivý a či sa viete ovládať.

Výhody celibátu: vyskúšajte ho


Zisťuje, či náhodou nie je len ďalšia v poradí, ktorej chcete stiahnuť dole nohavičky. Problémom je, že nikto nevie, kedy žena uzná, že vám skutočne nejde len o telo a konečne vás k nemu pustí. Môže to znamenať mesiace aj roky ručnej práce.

Potrebuje prevahu
O ženskom pohlaví sa hovorí ako o tom nežnejšom a preto sa snaží vybudovať si nad nami moc. V tom je celé tajomstvo odmietania. Pretože kto má väčšiu silu? Hladný, alebo ten, kto drží jedlo a rozhoduje, kedy vám ho dá? Odpoveď je jasná a tak je to aj pri sexe. Ak žena rozhoduje o tom kde, ako a koľko, má nad vami moc a vôbec nevadí, že ste fyzicky silnejší.

Má pocit, že je to zlé
Stále po svete chodia ženy, ktorým telo horí túžbou, ale samy nechcú podľahnúť tomuto pokušeniu. Rady by skúsili sex, ale majú pocit, že by sa tým previnili voči dobrým mravom, náboženstvu, rodičom, jednoducho problém je na nefyzickej úrovni. Tu nie je veľmi jednoduché zvíťaziť a dostať to, po čom túžite. Pretože ženy sú značne neoblomné aj keď chuť by bola.

Chcú nás vytrestať
Ženy oproti mužom nemajú vo veľa veciach navrch, ale so sexom dokážu dokonale operovať a držať nás v hrsti. Sama žena sa niekedy môže topiť ako kocka ľahu na panvici, ale nepopustí. Nie je žiadnym tajomstvom, že sex využívajú ako odmenu, trest, ako červené a čierne body, ktoré boli populárne v detstve. Dokonca si o tom sami sebe radia v partii, čo sa im podarilo dosiahnuť u muža, ak držali nohy spolu a sľúbili sex ako odmenu. Nuž, nie je vždy ľahké zaslúžiť si milovanie.

Autor: Marcos
Foto: Shutterstock


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 
Vyznáš sa v Tour de France?
Otestovalo sa 1451 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Ide Japonec do krčmy a hovorí: čin čon chang chun kofola
Krčmárka mu odpovie: 2 litre v plastovej fľaši čoho?

 
Virtuálny barBrandy Sour Brandy Sour
  • 6 cl brandy
  • 3 cl citrónovej šťavy
  • 1/2 lyžičky cukru
  • koktailová čerešňa a pomaranč na ozdobenie
 
Hra na dnes