ATLAS.SK: Piatok, 2.9.2016
meniny má Linda
   

Pozor! Vieme, čo ženy najviac vzrušuje

17.7.2017 | Sex a Flirt

Túžite, aby sa pri pohľade na vás začala topiť ako riedka zmrzlina, aby sa jej rozhostil po tvári rumenec a roztriasli nohy? Tak preto musíte aj niečo urobiť. Ženy po sexe netúžia menej ako chlapi. Ibaže nám stačí omnoho menej na zahriatie ako im. Ak viete ako na ne, každá vám predvedie roznožku aj niečo viac.

Voňajte, voňajte, voňajte

Správny chlap vonia mužne. Ale nie po alkohole a tabaku. Musíte vsadiť na vôňu. Pri balení aj pri sexe. Preto vždy použite parfum na telo. Alebo vonný kozmetický olej. Tie sú dnes vysoko trendy. Vydržia dlho, nie sú agresívne a na nahom tele voňajú absolútne prirodzene. Keď žena zavetrí voňavého muža, nevie udržať libido v nízkej úrovni. Muž voňajúci čistotou je pre ne najväčšie afrodiziakum. A nezáleží na veku, stave ani pracovnej náplni.

Pohľad do očí
Ak na ženy zaútočíte uhrančivým pohľadom, sú stratené. Nemusíte mať ani telo poloboha, ani značkové šaty. Zafixujte ženu pohľadom. Je jedno, či na diskotéke, pri bare, doma. Ak do ženy zabodnete pohľad a hypnoticky ju sleduje, tak sa jej spúšťa silný mechanizmus túžby, ktorý zahrieva aj vagínu až do takej miery, že absolútne zvlhne.

Buďte chlap
Aj vo svete metrosexuálov a sexi namakaných chlapov nechcú skutočné ženy mužské podoby seba samých. Nie sú na prehnanú sladkosť, rečičky a dokonca ani striptérsky tanec. Ten je pre ne estrádou na rozlúčkach so slobodou. Skutočnú ženu vzrušuje, ak muž stojí vzpriamene. Nemá krivý chrbát a na tele mu vidieť, že nežije preto aby jedol, ale je preto, aby žil. To znamená, že je pekne stavaný, ale rozhodne nepotrebuje obtiahnuté rifle a tangá. To je skôr vtipné ako vzrušujúce. Platí to aj o úprave pohlavia. Vyholený, alebo upravený. Klasické zarastanie sa nepatrí.

Rozhodnosť
Dobre si toto slovo zapamätajte a tak sa k žene aj správajte. Maximálne rozhodne. Čo to znamená? Aj partnerky, ktoré chcú byť seberovné s mužmi majú rady, ak je muž pri sexe dominantný a nebude čakať, zvažovať, neustále neisto prestupovať na mieste. Ženy rajcujú nielen zlí chlapci, ale tí, ktorí vedia rozhodovať, ukážu svoj kúsok mačovstva, lovca, vodcu ktorého sa oplatí nasledovať v živote aj v posteli!

Pochvala
Pre ženu nie je nič vzrušujúcejšie, ako keď ju pochválite. A to nielen za výkony za sporákom, ale aj v posteli. Pokojne môžete vytiahnuť aj príbehy, ako skvelá bola minule. Ženy zbožňujú počúvať lichôtky, ktoré ich ženú dopredu. Čím viac oceníte ich erotické klady, o to radšej sa budú láskať.

Autor: Marcos
Foto: Archív


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Čašník ponúka hosťovi: "Mám teľacie srdce, bravčovú pečeň, hovädzí jazyk, údené kolená, rybie prsty a volské oká..."
Hosť ho preruší: "Vaše problémy ma nezaujímajú, dal by som si guláš a pivo!"

 
Virtuálny barDomáca citrovodka Domáca citrovodka
  • 0,4 dl vodky
  • 0,2 dl citrónového sirupu
  • 1 vaječný bielok
  • ľad
 
Hra na dnes