Warning: DOMDocument::xinclude(): I/O warning : failed to load external entity "/storage/www/vhosts/frontend/magazin2016-web/data/articles/annotations/890897.xml" in /storage/www/vhosts/frontend/magazin2016-web/src/engine/classes.php5 on line 659

Warning: DOMDocument::xinclude(): could not load /storage/www/vhosts/frontend/magazin2016-web/data/articles/annotations/890897.xml, and no fallback was found in /storage/www/vhosts/frontend/magazin2016-web/src/engine/classes.php5 on line 659
Poznáme najlepšie chvíle na sexuálne rozptýlenie | Magazín.sk
 

ATLAS.SK: Štvrtok, 17.8.2017
meniny má Milica
   

Poznáme najlepšie chvíle na sexuálne rozptýlenie

8.11.2016 | Sex a Flirt

Sex je skvelá vec v akomkoľvek čase, ale sú príležitosti, kedy je jeho účinok mimoriadne prospešný. Kedy je najlepšie hupsnúť na to?

Pred dôležitou prezentáciou

Každý je pred dôležitou prezentáciou nervózny a najlepší spôsob, ako sa upokojiť a odbúrať stres, je rozdať si to krátko pred „výšľapom“. Budete mať viac sebavedomia a vaše vystúpenie bude istejšie.

Ráno hneď po prebudení
Azda neexistuje príjemnejší spôsob, ako začať deň. Keď sa na seba vrhnete s ešte zalepenými očami, tak si môžete byť istý, že celý deň budete mať dobrú náladu a všetko pôjde akoby zázrakom ľahšie.

Keď na vás lezie choroba
Najúčinnejším liekom, ktorý odoženie prichádzajúcu chorobu, je sex. Naštartuje vás imunitný systém a telo sa bude lepšie brániť vírusom a baktériam, ktoré ho atakujú.

Dva týždne pred jej menštruáciou
Približne dva týždne pred menštruáciou, čiže počas ovulácie, majú ženy klitoris väčší až o 20 percent a ľahšie sa vzrušia. Vtedy im neustále behajú v hlave myšlienky na sex a vedia si ho aj viac užiť.

Po tréningu
Pri cvičení vám rapídne stúpa hladina mužského pohlavného hormónu testosterónu a aj keď ste zničený, v posteli ste vtedy schopní podať až dvojnásobne lepší výkon, než obvykle.

Po zlom dni
Najlepšie, čo môžete po mizernom dni urobiť, je zakončiť ho sexom. Fyzický kontakt s vašou polovičkou vygumuje myšlienky na všetko zlé, čo sa vám v ten deň prihodilo.

Autor: Mat
Foto: Shutterstock


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Mladý muž príde do pekárne a pýta sa:
"Slečna, koľko u vás stojí biely chlieb?"
"Určite nie viac ako týždeň."

 
Virtuálny barKáva Fiery Káva Fiery
  • 6 klinčekov
  • pol tyčinky škorice
  • citrónová a pomarančová kôra
  • 1dl rumu
  • 1dl koňaku
  • kryštálový cukor
  • 4dl horúcej čiernej kávy
 
Hra na dnes