ATLAS.SK: Pondelok, 21.8.2017
meniny má Jana
   

Potrebujete zamaskovať neveru? Poradíme vám

17.4.2017 | Sex a Flirt

Sami neviete, ako sa to stalo, ale zrazu ste boli v inej žene. Či už sa vám „zadarilo" po alkohole alebo za triezva, tak opica bude poriadne drsná. Najmä ak sa situácia vyvinie tak, že by frajerka mohla všetko odhaliť. Preto ponúkame manuál na zahladenia toho, čo sa vlastne akoby nikdy nestalo.

Pozor na domáce prostredie

Dali ste novú babu dole na intráku alebo vo svojej izbe, skrátka niekde, kde bežne súložíte aj budete súložiť so stabilnou partnerkou? Zarobili ste si na poriadny problém. Pri sexe sa totiž stratia vlasy, vône, pot a dokonca sem-tam aj chĺpky z ohanbia. Takže hoci to nemáte radi, čaká vás prezliekanie perín, vysávanie a luxovanie celej izby. Ženy dokážu škodnú v revíri zavetriť citlivejšie ako vycvičený pes balíček marihuany.

Stretnete milenku so svojou partnerkou
Nikto sa tejto trojky nechce dožiť. Hrozí veľký problém, najmä ak sa bude partnerka pýtať, kto vás tak nadšene zdravil. Jednu výhodu majú tí, ktorí bokovke povedali, že sú zadaní. Vtedy obvykle nehrozia scény.

Pozor na ohrdnuté milenky, takto sa vedia pomstiť

Ak ste to hrali na dve strany, máte problém. Najlepšou metódou je okamžitý útek. A čo najrýchlejší. Frajerka sa síce bude pýtať, čo sa stalo, ale vždy bude lepšie jej vysvetliť, že ste dostali hnačku, ako sa dostať do kompromitujúcej situácie. Ak ste sa stretli napríklad v reštaurácii, kde niet úniku, už pomáha len jediné. Zatĺkať, zatĺkať a zatĺkať.

Mobil majte vždy v tichom režime
Teda minimálne keď ste s aktuálnou partnerkou. Hodí sa aj blokovanie SMS. Niektoré mobily majú možnosť správy okamžite presmerovať do špeciálneho priečinku a ak máte smartfón, môžete presne na tieto účely použiť mobilnú aplikáciu.

Priznanie nevery: kedy povedať pravdu a kedy radšej čušať?

Nie je totiž nič horšie, ak vám na mobile zasvieti SMS-ka s milostným oslovením a je zjavné, že tá, čo vás akurát drží za ruku, ju neposielala.

Nefotografujte sa
Fotky sú v súčasnosti číslo jedna v prezradených neverách. Ako to? No odfotíte sa len tak akože s bokovkou, tá si to dá na sociálnu sieť, alebo sa len v mobile pochváli kamarátke, ktorá zhodou okolnosti pozná vašu frajerku.

6 dôvodov, prečo ženy podvádzame

Preto ak nechcete problémy, nikdy sa nenecháte zvečniť. A to ani na večierku, ani na anonymnej diskotéke, kde fotí fotograf, aby ste sa ocitli na stránke klubu. Ak sa už musíte fotiť, iba v maske, alebo chrbtom k objektívu.

Autor: Marcos
Foto: Shutterstock


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 
Čo si pamätáte z matematiky?
Otestovalo sa 52569 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Brunetka si aktivovala mobil. Vtom blondínka hovorí:
- Jéj, máme rovnaký PIN, aj ja mám štyri hviezdičky!

 
Virtuálny barBlue Hawaiian Blue Hawaiian
  • 3 cl bieleho rumu
  • 3 cl Curacaa blue
  • 6 cl ananásového džúsu
  • 3 cl kokosového krému
  • ananás a koktailová čerešňa na zdobenie
 
Hra na dnes