ATLAS.SK: Štvrtok, 17.8.2017
meniny má Milica
   

Orgazmus za 15 minút: Ako na ňu?

7.8.2012 | Sex a Flirt

Ženským vyvrcholením sa nezaoberá len väčšina mužského pokolenia, ale aj seriózne vedecké inštitúcie. Záhadu ich orgazmus sa pokúšajú lúštiť zo všetkých strán, pričom sa ani nedokážu dohodnúť, či vôbec existuje niečo ako bod G, ktorého hľadaním sa frustruje množstvo párov po celom svete. Kašlite na teóriu a vydajte sa spolu s nami do praxe. Poradíme vám, ako priviesť partnerku k orgazmu za úžasných 15 minút, z ktorých každú sekundu využijete na sto percent.

Čo žena potrebuje
Všeobecne je známe, že ženy k sexu pristupujú inak. Potrebujú cítiť intimitu a ľudskú blízkosť, málokedy sa vzrušia len tak, bez pocitu, že sú s vami v bezpečí. Na to, aby si sex naozaj vychutnali, potrebujú dostatočnú prípravu vo forme predohry, ktorá ich má správne navnadiť, ale aj fyzicky pripraviť na hlavné číslo večera. Nie vždy však samotná predohra musí zožrať 20 minút vášho času. Americkí sexuológovia z Kinsleyho inštitútu tvrdia, že priemerná žena dokáže dosiahnuť orgazmus medzi 10 a 20 minútou milovania. Nie je výnimkou, keď sa do tohto času ráta aj predohra.

Nepotrebujete kúzelnú paličku, aby ste presne toto dosiahli. Stačí, ak sa naučíte správne zvádzať a stimulovať tak, že sa vám sama ponúkne pripravená krátko po tom, čo zahájite útok na jej libido. K tomu vám môžu dopomôcť skúsenosti kamarátov, ale aj vedecky dokázané fakty.

Vedci tvrdia...
...že z celkového výpočtu 15 minút môžete pokojne prvé 3 venovať len bozkávaniu. Výskumníci z Lafayettovej univerzity zistili, že bozkávaním sa znižujú v organizme stresové hormóny a na ich miesto nastupujú hormóny šťastia. Tie sú pre sexuálne vzrušenie mimoriadne dôležité, najmä u dám, ktoré svoj hormonálny systém vnímajú oveľa citlivejšie.

Pri bozkávaní nesústreďte svoju pozornosť len na pery. 96 percent z 50 000 respondentiek výskumu Williama Canea potvrdilo, že práve krk je pre ne miestom, ktorého stimulácia bozkami ich vie najlepšie vzrušiť. Pri každom bozku, ktorý tomuto miestu venujete, jej vyzlečte kus odevu. Šetrí to čas a dodáva na intenzite predohry, ktorá sa už dávno začala. Ďalšou výhodou je, že príjemné pocity, ktoré jej vaše bozky dodávajú, odbúravajú nepríjemnú neistotu, ktorú ženy pociťujú, keď sa pred mužom vyzlečú. Výskumníci z ďalšej americkej univerzity prišli na to, že ak sa žena cíti dobre a sebavedomo nahá, urobí sa oveľa rýchlejšie. Ak k tomu pridáte nejaký ten kompliment, nič nemôžete pokaziť.

Zdržiavajte
Napriek tomu, že máte pocit, že na vás tlačí čas, netreba sa nikam ponáhľať. Sexuologička Paula Hall pánom radí, aby sa sústredili na budovania napätia, než na priamu stimuláciu. Ide najmä o moment, kedy prídu na rad nohavičky. Tie by páni mali využiť a začať ženu dráždiť ešte kým ich má na sebe.

Ak máte pocit, že ste na správnej ceste, okamžite je nohavičky vyzlečte a použite jahodový lubrikant na masáž jej intímnych partií. Výskumy totiž dokázali, že vôňa jahôd podporuje zmyslové vnímanie a libido. Jemne ho rozotrite zvonka aj zvnútra jej vagíny a začnete cítiť, že sa na vás už pripravuje. A to máte pred sebou ešte dobrých 6-7 minút.

Poďme na vec
Orgazmus nie je len o predohre. Nedávna štúdia odborníkov potvrdila, že pravidelnosť výskytu ženského orgazmu je podmienená skôr dĺžkou styku, než dĺžkou predohry. Podľa prieskumov ženy väčšinou vrcholia 7 minúť po zahájení styku, preto nestrácajte čas a pustite sa do práce. V tomto momente je to viac-menej už len na vás. Ak zvládnete ovládnuť svoje vzrušenie a oddialiť orgazmus, môžete ho dosiahnuť spolu. Nie je nič lepšie...

Autor: Kubo

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 
Ako dobre poznáte Simpsonovcov?
Otestovalo sa 36978 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Mladý muž príde do pekárne a pýta sa:
"Slečna, koľko u vás stojí biely chlieb?"
"Určite nie viac ako týždeň."

 
Virtuálny barKáva Fiery Káva Fiery
  • 6 klinčekov
  • pol tyčinky škorice
  • citrónová a pomarančová kôra
  • 1dl rumu
  • 1dl koňaku
  • kryštálový cukor
  • 4dl horúcej čiernej kávy
 
Hra na dnes