ATLAS.SK: Štvrtok, 17.8.2017
meniny má Milica
   

Ochutnáte svoju šťavu?

2.7.2012 | Sex a Flirt

Správny chlap sa vyznačuje nebojácnosťou, dobrodružnou povahou a sebavedomím. Okrem toho sme mimoriadne eroticky založení a radi v tomto smere experimentujeme. Niekedy aj viac, ako sme schopní nahlas priznať. Pozreli sme sa pravde do očí a definovali tie najväčšie erotické tajomstvá chlapov. Do čoho (by) ste šli, a do čoho už nie?

Zakázaný otvor
Množstvo pánov podľahlo trendu masírovania análneho otvoru, pretože je plný nervových zakončení a dodáva sexu úplne nový rozmer. Mnohí z nás prišli k čaru tejto praktiky spolu s partnerkou, či dokonca na jej podnet, no sú aj takí, ktorí si túto drobnú radosť zo života doprajú len o samote. Človek totiž nikdy nie je úplne otvorený, pokiaľ ide o vlstnp sexualitu, pretože každý sa tak trochu obáva predsudkov a reakcií okolia. A tak sa mnohí muži oddávajú análnym radostiam výhradne počas masturbácie. V tomto smere muži radi experimentujú, no nahlas to nikdy nepriznajú zo strachu z výsmechu okolia, či označeniu homosexuála. Napriek tomu si potešenie zozadu dopraje chlapov dosť.

Chuť, či nechuť
Určite ste sa už pýtali niektorej svojej partnerky, ako jej chutíte. Mnohí z vás už možno aj dostali malú ochutnávku prostredníctvom jej pier pri bozku po uspokojivom orále, no už počas mladých nevybúrených rokov väčšina chlapov neodolá a ochutná sa. Ide o prirodzenú zvedavosť, ktorá býva spravidla v momentoch odkrvenia mozgu silnejšia, ako hlas rozumu. Napriek tomu, že je to relatívne normálne a vysvetliteľné, sa k tomu muži často nepriznávajú.

Špehovanie
Sexi suseda, či spolužiačky v škole. Páni skrátka sexom žijú každú minútu a vždy keď sa naskytne príležitosť, si nenechajú ujsť aspoň vizuálne potešenie z pohľadu na peknú obnaženú kočku. Nešpehujú len malí chlapci, dospelí muži sa pri dámskych šatniach nenápadne ponevierajú tiež. Nehovoríme o pánoch, ktorí sme chodia za týmto účelom. Skôr o šikovnosti využitia príležitosti odchýlených dverí, ktorú zdravý chlap využije. Mnohí muži sa radi pozrú aj na iného muža vo vedľajšej sprche. Aj keď sa neoznačujú za bisexuálov, nahota cudzieho tela ich dokáže eroticky nabudiť. Hormóny skrátka neovládneme.

Onania kade tade
S predchádzajúcim bodom súvisí aj ďalšie mužské erotické tajomstvo. Na sexuálne podnety sme jednoducho prikrátki a tak sa necháme ľahko vzrušiť aj v situáciách, ktoré sú vyslovene nevhodné. To väčšinou riešime urputnou snahou myslieť na mŕtve šťeňatá, alebo napätie v nohaviciach jednoducho uvoľníme. Či už sme v prác, reštaurácii, či obchodnom centre. Nerobia to všetci, no stáva sa to pomerne bežne a takmer každému.

Čuchanie
Zmyslové vnímanie hrá v erotike dôležitú úlohu a preto nikoho neprekvapí, že aj čuchanie patrí k sexuálnym podnetom. Nie každý má však pochopenie pre túto aktivitu a tak sa jej muži často oddávajú pri hraní sa o osamote. Erotický stimul prostredníctvom pachu ženského tela z nohavičiek (alebo vlastného), je totiž špecifický vo svojej sile. Neodolá mu žiaden z nás. Aj keď to možno zaváňa fetišom, je prirodzené reagovať na vône. Prečo sa tomu teda brániť v sexe?

Aké sú vaše erotické tajomstvá, ktoré nepriznávate pred polovičkou, či kamarátmi v krčme?

Autor: Andrew

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 
Vyznáš sa v Tour de France?
Otestovalo sa 1451 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Mladý muž príde do pekárne a pýta sa:
"Slečna, koľko u vás stojí biely chlieb?"
"Určite nie viac ako týždeň."

 
Virtuálny barKáva Fiery Káva Fiery
  • 6 klinčekov
  • pol tyčinky škorice
  • citrónová a pomarančová kôra
  • 1dl rumu
  • 1dl koňaku
  • kryštálový cukor
  • 4dl horúcej čiernej kávy
 
Hra na dnes