ATLAS.SK: Pondelok, 21.8.2017
meniny má Jana
   

Nejde len o sex: Čo všetko považujú ženy za neveru?

11.5.2017 | Sex a Flirt

Myslíte si, že k nevere dochádza iba ak máte sex s inou ženou, ako je vaša partnerka? Omyl. Neverný ste možno boli už mnohokrát a ani ste si to neuvedomili, ale vašu nežnú polovičku by to mohlo raniť. Všetky nasledujúce faktory vedia spôsobiť, že vaša partnerka bude škrípať zubami ako rozzúrená kobyla. Preto ak niečo také robíte a na vašom súčasnom vzťahu vám záleží, tak okamžite s tým prestaňte.

Profil na zoznamke

Stačí, že ste zaregistrovaný na zoznamke a vaša partnerka hneď začne mať podozrenia, že ju chcete vymeniť za nový model. Nezaujíma ju, či si naozaj niekoho hľadáte, alebo „len tak zo srandy“ sa tam sem-tam pozriete aká je ponuka. Zadaný chlap podľa žien nemá čo hľadať na zoznamke.

Citové puto k inej žene
Neustále na ňu myslíte, predstavujete si, aké by to bolo, keby ste boli s ňou, obraciate sa na ňu keď vám je ťažko a nie je to vaša partnerka. Takáto naviazanosť na inú ženu je priam deštrukčná pre váš súčasný vzťah. Pobláznenie inou ženou vás odďaľuje od vašej partnerky, ktorá si vašu nepozornosť v krátkom čase zaručene všimne. Ak ste naozaj zamilovaný do inej a neviete už ďalej fungovať s vašou súčasnou, čím skôr ukončite trápenie všetkých zainteresovaných.

Posielanie „nevinných“ smsiek inej žene
Pikantné žartíky a flirtujúce smsky adresované niekomu inému ako vašej partnerke znamenajú, že váš vzťah posielate priamo do záhuby. Už aj to, že inej žene z vďaky napíšete, že je poklad, úžasná, dokonalá a podobne, sa ráta za neveru.

Nové pravidlá orálneho sexu: Poriadne si ich naštudujte

Výlet do striptízového klubu
Pánsku jazdu v striptízovom klube budete len ťažko vysvetľovať. Keď si žena predstaví, že dokážete si ponoriť tvár medzi prsia striptérky a strkať jej za miniatúrne nohavičky peniaze, tak si nemôže byť istá, či náhodou nebudete schopní robiť s cudzou ženskou aj iné, pikantnejšie, veci. Pokiaľ sa jedná o výnimočnú udalosť, ktorej sa chcete zúčastniť, ako napríklad rozlúčku so slobodou vášho najlepšieho kamaráta, tak si najskôr s partnerkou vydiskutujte, čo tam (ne)budete robiť, ako si predstavuje vaše správanie a či je uzrozumená s vašimi plánmi.

Väzby s vašou bývalou na sociálnej sieti
Ak je vaša bývalka pre vás iba jednou zo stoviek vašich virtuálnych priateľov, tak je to ešte v pohode. Avšak, ak neustále kontrolujete jej profil a zaujímate sa o to, s kým trávi čas, tak máte problém a ste ešte stále na ňu naviazaný. V takom prípade nie ste schopný naplno sa odovzdať sa vašej súčasnej partnerke a tá má plné právo byť sklamaná a nahnevaná.

Pozeranie porna bez nej
Nie každá žena vidí toto ako problém, ale nájdu sa aj také, ktoré sú schopné urobiť vám výlev za to, že sa sem-tam chcete odreagovať pri „péčku“. Uvedomiť si, do ktorej skupiny patrí vaša polovička si už musíte vy sám.

Autor: Mat
Foto: Shutterstock


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Brunetka si aktivovala mobil. Vtom blondínka hovorí:
- Jéj, máme rovnaký PIN, aj ja mám štyri hviezdičky!

 
Virtuálny barBlue Hawaiian Blue Hawaiian
  • 3 cl bieleho rumu
  • 3 cl Curacaa blue
  • 6 cl ananásového džúsu
  • 3 cl kokosového krému
  • ananás a koktailová čerešňa na zdobenie
 
Hra na dnes