ATLAS.SK: Piatok, 2.9.2016
meniny má Linda
   

Návod, ako čo najlepšie zamaskovať, že máte milenku

8.7.2017 | Sex a Flirt

Milenka je pre niektorých chlapov veľmi dobrá vec. Praktická, funkčná, vzrušujúca, ale to všetko len do chvíle, kým na ňu nepríde tá, ktorú dotyčný skutočne ľúbi. Vtedy sa mení na životné prekliatie. Aby ste túto premenu nikdy nemuseli absolvovať a užívali si výhody zakázaného ovocia, chlapsky vám poradíme, ako nenápadne vybabrať s monogamným systémom a nebyť pristihnutý.

Záložný mobil

Dnes to už nie je prakticky žiadny problém. Skoro každý má starý prístroj, do ktorého stačí karta a máte komunikačný port so ženou, ktorá bude anonymná. Telefón si zapnete iba v čase potreby a pri čistom vzduchu. Áno, obmedzuje to trochu komunikáciu, ale milenka musí poznať hranice. Nemôže vám písať vtedy, keď ukazujete vlastnej frajerke fotky, alebo ste na romantickej večeri.

6 dôvodov, prečo ženám zahýbame

Bezpečná vzdialenosť
Je určené výskumom na mužoch, ktorí mali najmenšie percento odhalení mimopartnerských úletov, že ich milenky bývali minimálne vo vzdialenosti 50 kilometrov. To už chce čas aj peniaze cestovať za sexom, ale zas nehrozí, že sa v trojici stretnete niekde v obchode, alebo v reštaurácii. Verte, toto nie je najlepšia forma trojky.

Nemajte príliš veľké oči
S jedlom rastie chuť, ale ak si rozohráte partie na viac strán, skúste nebyť ako arabský šejk a uspokojte sa s jednou ženou a jednou milenkou. Tú druhú môžete prípadne čas od času vymeniť, ale verte, tri a viac žien už bežný Slovák nezvládne bez toho, aby sa to celé neprevalilo.

Musíte ju zbaviť krásy
Milenka nemôže príliš veľa vystrkovať pazúriky. Hovoríme o nepriamych náznakoch privlastňovania. Žena z vás zacíti parfum inej ženy aj keď si myslíte, že už vyprchal, fľak z mejkapu sa ťažko vysvetľuje a rúž je neprípustný. Ak máte v zábehu umelú bábiku, nebude to mať dlhé trvanie. Na milenke je prípustná maximálne vôňa sprchového gélu. Ak vonia inak, choďte od nej preč. Aj keby už čakala holá!

Musíte vedieť, kedy dosť
Keď sa zrazu milenka začne cítiť ako tá, ktorej dávate prednosť pred oficiálnou známosťou, narastú jej krídla. Pozor, každá baba je súťaživý typ a teda vždy má snahu byť lepšia, ako tá prvá. Musíte mať jasno, ktorá je tá pravá, a ktorá do postele. Pri milenke musí platiť, že city do vzťahu netreba zapájať.

Autor: Marcos
Foto: Shutterstock


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Čašník ponúka hosťovi: "Mám teľacie srdce, bravčovú pečeň, hovädzí jazyk, údené kolená, rybie prsty a volské oká..."
Hosť ho preruší: "Vaše problémy ma nezaujímajú, dal by som si guláš a pivo!"

 
Virtuálny barDomáca citrovodka Domáca citrovodka
  • 0,4 dl vodky
  • 0,2 dl citrónového sirupu
  • 1 vaječný bielok
  • ľad
 
Hra na dnes