ATLAS.SK: Piatok, 18.8.2017
meniny má Elena, Helena
   

Na čo je dobrý dočasný sexuálny celibát? Skúste si ho

8.6.2017 | Sex a Flirt

Často hľadáme cesty k tomu, aby sme mali sexu čo najviac. Potom nám uniká výhoda celibátu. Je to však ako s jedlom. Kto do seba len tlačí, nikdy nevie, aké výhody pôst prinesie. Tentoraz si teda nepovieme o tom, ako zvýšiť podiel sexu, ale prečo byť občas aj tým, kto povie nie!

Uvidí, aké to je!

Ženy sú mrchy. Aj tie, do ktorých ste zamilovaný, máte pri pohľade na ne ružové okuliare a myslíte si, že sú dokonalé, čoskoro začnú vo vzťahu vystrkovať rožky. Potom to vyzerá tak, že vy ste ten, kto sa o sex doprosuje, a ona tá, čo rozhoduje, kedy bude. Lenže ak jej poviete nie, okamžite uvidíte, ako jej vezmete vietor z plachiet. Skúste to pár ráz po sebe. Vydržíte síce so zaťatými zubami, ale uvidíte rýchle zmeny. Zrazu bude mať pocit, že niekoho máte, alebo ju nemáte už radi, nie je pre vás atraktívna a žobronenie o sex bude minulosťou. Rada si udrží váš záujem na jej strane a rozťahovať nohy bude na počkanie. Sexuálny pôst tak prináša následne dobrú úrodu.

Kvalitnejšie spermie
Raz keď na vás príde chuť plodiť dieťa, tak si dobe zapamätajte radu, že kvalitné spermie potrebujú, rovnako ako víno, dostatok času na vyzretie. Odporúča sa, že minimálne tri dni pred sexom, ktorý má začať novú kapitolu vášho života s názvom otcovstvo, sa odporúča sexuálny celibát. Aplikujte to hlavne vtedy, ak sa vám hneď nepodarí na prvý pokus splodiť potomka.

Pozeráte sa inak na baby
S jedlom rastie chuť a tak je to aj v oblasti sexu. Predstavuje podstatnú zložku vzťahu, no je veľmi zle, ak sa stane najdôležitejšou. Ak teda sexujete každý deň, ste v eufórii orgazmov, ale začínate mať pocit, že vám to akosi nestačí, tak sa zastavte. Dajte si týždeň - dva bez sexu a vtedy sa dvaja partneri dokonale spoznajú. Po prvé v rovine, či dokážete spolu robiť aj niečo iné okrem súlože. Po druhé, absencia sexu je frustrujúca, takže zistíte, či dokážete spolu vychádzať aj v krízových obdobiach. Ak si na obe otázky odpoviete kladne, môžete sa zasa vrátiť do spálne.

Budete mať viac chuti
Niekedy sa to jednoducho stáva. Najprv vám stačí z novej kočky vidieť nahú bradavku a po pár mesiacoch už nestačí na super vzrušenie ani keď vyzerá ako náhradníčka z porna. V období, keď máte pocit, že vaša túžba a aj erekcia upadá, naordinujte si celibát. Pozor, nie je dovolená ani masturbácia. Maximálne nad fotkami frajerky. Po týždni až dvoch uvidíte, že váš penis bude na prasknutie a vzrušenie neovládateľné, keď vám ukáže, že na sebe nemá nohavičky. Opäť zažijete také vlny potešenia a rozkoše ako kedysi.

Autor: Marcos
Foto: Shutterstock


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Blondínka stojí na letisku a pýta sa letušky: "Prosím vás,dnes v rádiu som počula že letia ružové kabelky.O koľkej???"

 
Virtuálny barLetný Vánok Letný Vánok
  • 2 cl mätového čaju
  • 1 cl vodky
  • 1 cl cukrového sirupu
  • šťava z 1/2 citróna
  • minerálna voda
  • koliesko citróna
  • citrónová šťava a cukor na krustu
 
Hra na dnes