ATLAS.SK: Sobota, 19.8.2017
meniny má Lýdia
   

Leží v posteli ako poleno? Môže to byť vaša vina

28.11.2016 | Sex a Flirt

Dostali ste do postele krásku, ktorá vám má konečne splniť tri mužské želania, ktorými sú orál, klasika a anál. Lenže zrazu máte pocit, že sen sa mení na desivú nočnú moru. Partnerka je ako uschnutý konár a nelepší sa to ani s pribúdajúcimi opakovaniami. Môže to však byť výsledok, že neviete ako na ňu.

Začnite počúvaním

Jednoduché to nebude. Ide o ženy a to je špeciálna kapitola. Pretože ona sama nepovie, čo ju rajcuje. Takže to budete musieť spraviť okľukou. Filmami, knihami všímať si reč jej tela pri romantickom hrdinovi. Každá žena potajomky čaká chlapa, ktorý sám dokáže odhaliť, po čom túži. Ak to nedokáže, bude vždy tak trochu ako ľadová kráľovná, čakať kedy ju naplno rozpálite. Bez toho, aby ste trafili klinec po hlavičke nečakajte, že bude v posteli odviazaná a žiarivá.

Nezaučili ste ju
Možno máte to šťastie v nešťastí, že vaša baba nemala veľa chalanov, prípadne ste ulovili pannu. V tom prípade nemá odkiaľ vidieť, ako v posteli robiť s chalanom divy. Je preto na vás, aby ste ju zaučili, že pri sexe neradno ležať len na chrbte. Názorne jej musíte ukázať, kde a ako sa treba muža dotýkať. Ak to neurobíte sám, je možné, že to doškolí skúsenejší kamarát, ale to by sa vám už príliš páčiť nemuselo. Preto radšej zaučte partnerku vlastným telom. Zíde sa vám to v budúcnosti.

Nerobíte jej dobre
Častým prípadom, kedy žena ostáva rezignovane ležať, je slabá úroveň vašich mileneckých kvalít. Ako to zistíte? Partnerka by aj mala chuť, ale keď sa pustíte do akcie, uvädne ako ruža, ktorú ste nechali vo váze bez vody. Vtedy je chyba jednoznačne na vašej strane. Preto šup spustiť samoštúdium. Nie všetko je len sledovanie porna. Je potrebné poznať aj také detaily, kde leží ženský bod G, ako sa správne pristupuje ku klitorisu a či tej vašej vyhovuje lízanie, alebo skôr hryzenie bradaviek.

Nudíte ju
Existujú prípady, že aj aktívne ženy sa menia na „ležajky", ak ste ako obohraná platňa. Nohy od seba, šup pár pohybov a zvalíte sa na stranu. Takto dobrý sex nevyzerá a rozhodne pri ňom baba nebude výskať blahom. Odleží si svoje a život ide ďalej. Nezabudnite. Chlap je kreatívny element spálne a z toho vyplýva, že potrebujete prichádzať s nápadmi, kreativitou a aktivitou. Potom uvidíte, že aj ona bude ako šťuka a nie kapor hore bruchom.

Autor: Marcos
Foto: Shutterstock


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

"Počúvajte, pán Kapusta" hovorí riaditeľ zamestnancovi, "nikdy by som si vás nedovolil budiť, keby to nebolo dôležité, ale ste prepustený!"

 
Virtuálny barMojito Grapefruitové Mojito Grapefruitové
  • 4 cl bieleho rumu
  • 1/8 ks grapefruitu
  • 7-10 mätových lístkov
  • 2 lyžičky trstinového cukru
  • 1/2 limetky
  • sóda
 
Hra na dnes