ATLAS.SK: Nedeľa, 20.8.2017
meniny má Anabela
   

Láskanie bradaviek na 4 spôsoby: Spravte jej to dokonale!

13.3.2009 | Sex a Flirt

Ženské bradavky nie sú len symbolom materstva, ale aj erotiky a sexu. A musíme priznať, že práve to druhé sa väčšine z nás vynorí v mysli okamžite, ak si predstavíme vzrušujúce bradavky, rysujúce sa pod obtiahnutým tričkom. Potešte svoju drahú dokonalým láskaním týchto sexi partií.

O bradavkách je každému z nás dôverne známe, že sú jednou z najhorúcejších erotogénnych zón ženského tela. A pravdaže, aj toho mužského. Ich nadmernú citlivosť majú na svedomí spleti nervových zakončení, ktorými sú preplnené. Ale to už predsa iste dobre viete! Možno vás skôr bude zaujímať, ako vašej partnerke privodiť čo najväčšiu rozkoš – a to aj bez toho, aby ste automaticky siahali do jej nohavičiek.

Zapojte dlane a prsty
Jemné bradavky a drsnejšia dlaň? Prečo nie? Pokiaľ vašu ruku nezdobia pridrsné mozole, je dlaň ideálna na láskanie ženských bradaviek. Prechádzajte po nich dlaňou, prstami, občas stlačte, potom uvoľnite, krúžte okolo prsných dvorcov. Vzrušujúce je, ak meníte nielen pohyby, ale aj ich tempo a intenzitu. Navlhčený prst dokáže tiež divy.

Ľadová smršť
Máte po ruke kocku ľadu? Ak nie, určite nezabudnite čo najskôr doplniť nádobky na ľad vodou. Dotyk ľadu je pre bradavky vzrušujúco mrazivý a ak s ním budete narábať šetrne, partnerka bude aj po ľadovej smršti poriadne rozhorúčená. Vezmite do rúk kocku ľadu a prechádzajte ňou po tele vašej milovanej. Okolo pŕs, po brušku, môžete ňou poštekliť aj jej stehná, pery a krk.

Pomaly prejdite k bradavkám a krúžte kockou. Po chvíli prejdite zasa na iné miestečko. Ak vezmete kocku ľadu miesto rúk do svojich úst, partnerka sa bude chvieť túžbou.

Jazykové hry
A teraz prichádza to najvzrušujúcejšie. Využite špičku jazyka ako nástroj maznania. Sami najlepšie viete, ako s jazykom narábať a ktoré spôsoby sa vašej partnerke páčia najviac. Môžete ním nielen krúžiť okolo  bradaviek, ale ich aj sať a jemne hrýzť. Nepomýľte si však vzdychanie s bolestivým zastonaním a len čo sa vám bude zdať, že ste to s intenzitou satia a hryzenia prehnali, zmiernite tempo.

Šľahačkové kúzlo
Alebo medové a čokoládové? Záleží len na vašej chuti. Rozličné polevy a peny patria k najčastejšie pri sexe využívaným pochutinám, ktoré môžete zlízať priamo z partnerkinho tela. Pokvapkajte jej stuhnuté bradavky roztopenou čokoládou alebo postriekajte šľahačkou. Ak sa jej takéto erotické hry zapáčia, iste si bude chcieť vymeniť úlohy a „pochutiť“ si aj na vašej hrudi. A tomu by odolal len málokto.

Autor: Samo

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Ide Japonec do krčmy a hovorí: čin čon chang chun kofola
Krčmárka mu odpovie: 2 litre v plastovej fľaši čoho?

 
Virtuálny barBrandy Sour Brandy Sour
  • 6 cl brandy
  • 3 cl citrónovej šťavy
  • 1/2 lyžičky cukru
  • koktailová čerešňa a pomaranč na ozdobenie
 
Hra na dnes