ATLAS.SK: Štvrtok, 17.8.2017
meniny má Milica
   

Kedy ženy sexujú najradšej?

13.2.2013 | Sex a Flirt

Väčšina tínedžerov, ovládaných hormónmi, myslí na sex 24 hodín denne. Dospelí chlapi nie sú iní. Ženy však na intimitu musia mať správnu náladu. Podľa odborníkov sa dá odpozorovať, kedy je žena správne naladená, pretože každá má svoj vlastný erotický cyklus. Ten súvisí s vnútornými hodinami. Je tá vaša z kategórie ranných vtáčat, či nočných vtákov? Zistite to čo najskôr.

Čas na sex
Akoby nestačilo, že na každú ženu platia iné praktiky, počas balenia. Líšia sa aj v sexuálnych preferenciách. Každá má svoje libido nastavené inak, nie len, čo sa týka obľúbených aktivít, ale aj ich načasovania. Sexuálna terapeutka Tammy Nelsonová tvrdí, že každá žena má počas dňa špecifický čas, kedy sa rada oddáva erotike a intímnostiam. Ak zistíte, kedy to je, môžete z toho vyťažiť.

Niektoré ženy majú rady rannú intimitu, spojenú s prebúdzaním. Nie je krajší začiatok dňa, ako v náručí milovaného muža. Objímte ju zozadu v polohe lyžičiek a skúšajte, ako zareaguje na vaše dotyky na tých správnych miestach od pása dole. S ranným vtáčaťom môže byť vstávanie najkrajšou časťou dňa.

Denný zhon
Počas dňa má každý kopu práce a povinností, práve preto mnohé ženy majú sexuálne hodiny nastavené tak, aby si tento rušný čas spríjemnili erotickým uvoľnením. Tieto dámy väčšinou inklinujú k príležitostným dobrodružstvám, rýchlovkám, či zakázaným praktikám milovania na verejnosti. Bývajú divokejšie, ako nočné šelmy. Dokážu si naplánovať deň na minútu presne a podľa odborníkov sú takéto ženy vždy pripravené, že sa im počas dňa nejaké to dobrodružstvo pritrafí. „Do školy, na poradu, kdyby náhodou...“

Večerná klasika
Ta tradičnom zmýšľaní nie je nič zlé. Väčšina párov si dopraje chvíľku pre seba práve pred spaním. Možno ide o zvyk, a možno im to tak vyhovuje. Ženy bývajú večer citlivejšie, vnímavejšie, pokiaľ ide o intimitu a objatie od milovanej osoby. Ľahšie preniknete pod ich tvrdý povrch. Navyše, po milovaní sa krásne zaspáva. Atmosfére prítmia, sviečok, alebo úplnej tmy je celkom príjemná aj pre tie najzvrhlejšie praktiky, ktoré na dennom svetle vyzerajú úplne inak. Noc znesie všetko. Preto sa ženy vedia aj lepšie uvoľniť.

Nočné dobrodružstvá
Táto kategória už patrí niekam inam. Väčšinou sa do nočných dobrodružstiev púšťajú ženy výnimočne, napriek tomu, že ich sexuálne hodiny tikajú práve týmto tempom. Podľa niektorých sexuológov mávajú takéto ženy dokonca viac erotických snov. S vnútornými hodinami si skrátka nepomôžete. Buď to tam je, alebo nie. Ak sa s nimi však naučíte spolupracovať, neoľutujete.

Autor: Kubo

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Mladý muž príde do pekárne a pýta sa:
"Slečna, koľko u vás stojí biely chlieb?"
"Určite nie viac ako týždeň."

 
Virtuálny barKáva Fiery Káva Fiery
  • 6 klinčekov
  • pol tyčinky škorice
  • citrónová a pomarančová kôra
  • 1dl rumu
  • 1dl koňaku
  • kryštálový cukor
  • 4dl horúcej čiernej kávy
 
Hra na dnes