ATLAS.SK: Štvrtok, 17.8.2017
meniny má Milica
   

Keby vagína rozprávala...

15.9.2012 | Sex a Flirt

Napriek rokom študovania ženskej anatómie a pomerne početným praktickým skúsenostiam, ženské telo nás stále dokáže prekvapiť. Najnovšie sme v kolektíve riešili ošemetnú záležitosť. Ženské lono má totiž ďaleko do nemého svedka sexuálnych zverstiev. Vagína rozpráva. Nie celkom zrozumiteľne, no zvuky vydáva. Navyše, túto informáciu máme z prvej ruky, od žien, ktoré sa na túto tému medzi sebou bežne bavia. A čo b povedala, keby vagína rozprávala? Načúvali by sme jej?

Sexuálne zvuky?
Na tie sme zvyknutí. Prienik vášne a tiel milencov býva sprevádzaný akustickým sprievodom telesných zvukov, ktoré k milovaniu patria. Vagína však vydáva aj iné zvuky a nemáme na mysli práve hranie na flautu. Zvuky, pripomínajúce „prdkanie“, sú spôsobené prirážaním a vtláčaním vzduchu do vagíny. Ak sa akustike milovania chcete vyhnúť, skúste spomaliť intenzitu, alebo zmeňte polohu do pozície, kedy je ženská panva stabilná a nie je príliš zdvihnutá. Sexuálne telesné zvuky niekedy dokážu milovanie rušiť. Väčšinou však o nič nejde a netreba ich nejako extra riešiť.

Čo však riešiť môžeme, je svedectvo, ktoré by ženské lono o nás vypovedalo. Ženy sa o nás rozprávajú a môžete si byť istí, že nitku na nás nenechávajú suchú. Rozoberanie každého jedného pohybu do najmenších detailov patrí k babskému kávičkovaniu od nepamäti. Ak by však mali rozprávať ich loná, možno by sme nedopadli úplne najhoršie.

Dobrí milenci a pudy
Ženy si totiž v posteli potrpia na všetky čačky naokolo, no ak by mali svedectvo podávať len ich intímne partie, možno by na tom štatisticky neboli s orgazmom tak zle. Možno nie sme najlepší poslucháči, najchápavejší partneri, či najnežnejší milenci, no vieme, ako je to urobiť! „To je pravda. Večne sme s niečím nespokojné, no ak si odmyslíme všetky nedostatky naokolo, ak sú chlapi v niečom dobrí, tak v sexe,“ súhlasí známa.

Ako hovoria starí ľudia, telo neoklameš. Ak má teda žena bytostný problém s vašimi záľubami, slovníkom, obliekaním, alebo kamarátmi, je to jedno, lebo vám to telesne ladí. „Poznám veľa vzťahov, ktoré fungujú na princípe telesného porozumenia. Nemajú nič spoločné, v kuse sa hádajú, no sex ich drží pokope,“ zamýšľa sa kolegyňa v kuchynke. Jej lono síce neprehovorilo, no sama uznáva, že niekedy mu treba načúvať: „Aj ženy vnímajú sexuálne pudy. Keď nás ovládne túžba, rozum nemá šancu. Niekedy je krik sexuálnej túžby taký silný, že nám ide hlava prasknúť a vtedy sa mu poddáme.“ Ak budete teda nabudúce čeliť obvineniu, že myslíte tým tam dole, vedzte, že ženy to robia tiež.

Telo verzus myseľ
Rozum v láske nemá miesto, tvrdia beznádejní romantici. Iní zase v živote hľadajú rovnováhu medzi srdcom a hlavou. A niekto myslí vyslovene rozkrokom. Takýto kompromis má v boji srdca a rozumu svoje miesto, no málokedy to bez kooperácie s jedným z nich, dopadne dobre. „Jasné, každý občas podľahne bezhlavej túžbe, no ak tam nie je cit, nemá to budúcnosť a vlastne ani zmysel. Sú to také zbytočné záležitosti,“ zamýšľa sa kamarátka nad dilemou trojuholníka citu, umu a údu.

Nedá sa spoľahlivo určiť, aký pomer vplyvu týchto veličín je ten ideálny. Každý je nastavený inak. Ak by však ženské vagíny vedeli rozprávať, určite by sa pridali na stranu srdca. Tam existuje oveľa silnejšie prepojenie, ako s rozumom. Nám tento systém funguje ešte zložitejšie.

Autor: Kubo

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Mladý muž príde do pekárne a pýta sa:
"Slečna, koľko u vás stojí biely chlieb?"
"Určite nie viac ako týždeň."

 
Virtuálny barKáva Fiery Káva Fiery
  • 6 klinčekov
  • pol tyčinky škorice
  • citrónová a pomarančová kôra
  • 1dl rumu
  • 1dl koňaku
  • kryštálový cukor
  • 4dl horúcej čiernej kávy
 
Hra na dnes