ATLAS.SK: Piatok, 2.9.2016
meniny má Linda
   

Kde mať romantický sex, keď nemáte byt?

3.4.2017 | Sex a Flirt

Aj by ste chceli byť za romantika, ale čo keď nemáte vlastný priestor na sviečky, večeru, posteľ s baldachýnov a voňavé obliečky? Dobrá správa! Romantika nie je závislá na blahobyte, ale vyžaduje si dávku invencie. Alebo postup podľa nášho návodu.

Smer príroda

Je rozdiel, či budete chcieť frajerku oprieť za stromom, lebo práve nikto nejde, alebo si to trochu zrežírujete. Pri slove piknik každá žena zvlhne a počasie už prírodným romantikom praje. Zoberte deku, najlepšie hrubšiu, aby ste si nezodrali kolená, nejaké zdravé jedlo a určite čerstvý čaj, ktorý pripravíte.

Najdrahší čaj sveta: koľko zaň zaplatíte?


Do termosky vodu, prineste aj kanvicu na lúhovanie a čaj rozdeľte do misiek. Vy predvediete zručnosť a voňavý, ochutený čaj je ideálny na jarné túlenie. Ak vyberiete aj miesto, kde vás len tak niekto nenájde, máte plný počet bodov za romantiku a nepotrebovali ste ani kľúče od bytu.

Pár čísel pod hviezdami
Ak máte už osemnásť a vodičák, je to výborná správa aj vtedy ak nemáte auto. Požičovne sa na rozdiel od otca nebudú pýtať, kam a s kým idete a tak za pár eur na deň máte štvorkolesového tátoša len pre seba a frajerku. Môžete ju povoziť nielen na vlastnom úde. Mimochodom vyberajte auto s priehľadným strešným oknom. Potom už iba stačí zaparkovať za mestom a keď si ľahne, uvidí hviezdy. Predstava sexu so zrakom upretým do vesmíru uspokojí aj tie najväčšie romantičky. Žiadnej tu nebudú držať nohy spolu.

Hotel
Aby to neznelo ako klišé z filmu, že ste si babu zavolali na hotel, pokojne siahnite po akciovej víkendovej ponuke niekde aj s wellnessom. Na ženy extra dobre vplýva, ak sa o ne chlap stará. Považujú to za sladké a ako sa postaráte vy, tak sa potom postarajú ony, keď zatvoríte dvere na izbe. Romantický víkend sa síce nedá absolvovať každý týždeň, ale rozhodne si počas neho môžete užiť viac sexu, ako vaši rodičia za celý mesiac. Preto neváhajte s takýmito darčekmi.

Netradičný priestor
Romanticky založené ženy nie sú príliš na adrenalín. Nebudú sa chcieť milovať v parku, pri ceste vlakom ani na verejnom priestranstve. Jedine v prípade, že by ste mali v zálohe dobrý príbeh. To znamená, že na zrúcanine potrebujete mať opantávajúcu historku o tom, že v tých miestach sa milovali sami panovníci. V knižnici ju zlomíte na básne, ku ktorým vás miesto inšpiruje, vo vlaku musíte staviť na dlhé vyznania lásky a príbehy z ciest, ktoré by ste s ňou chceli absolvovať. Romantičkám je potrebné nasýtiť najprv srdce, myseľ a predstavy a až potom sa pustiť do plnenia vagíny.

Autor: Marcos
Foto: Shutterstock


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

"Bača, aká bola svadobná noc?"
"Nuž, najprv som si prdou, aby si nemyslela, že som nesmelý. Potom som jej dau po papuli, aby hneď vedela, že nebudem pod papučou. No a potom som to robiu s ovečkou, aby si nemyslela, že budem od nej závislý..."

 
Virtuálny barPearl Harbor Pearl Harbor
  • 2 cl vodky
  • 2 cl melónového likéru
  • ananásový džús
 
Hra na dnes