ATLAS.SK: Pondelok, 21.8.2017
meniny má Jana
   

KAM jej to "pichnúť"?

3.9.2012 | Sex a Flirt

Ženské telo je ako krajina zázrakov. Speváci tom spievajú a chlapi len súhlasne prikyvujú do rytmu. Nie každý má však vrodený orientačný zmysel a GPS ženského tela zatiaľ nevymysleli, preto sa vám aspoň my pokúsime načrtnúť erotickú mapu blúdenia krajinou, ktorá je dobrodružná a vzrušujúca, ale aj nebezpečná a zradná. Spoznajte miesta, ktoré by ste na jej tele rozhodne vynechať nemali a svoju pozornosť "zabodnite" práve tam.

Temeno hlavy
Má vaša frajerka rada, keď sa jej hráte s hrivou? Prehrabovanie sa vlasmi jej je príjemné aj od kaderníka a nie preto, že by ju tak veľmi vzrušovala predstava novej fúkanej, alebo on sám. Ženské temeno je plné nervových zakončení, ktorých stimulácia im zakaždým privodí príjemné pocity uvoľnenia a relaxu. S tým prichádza aj uvoľnenie hormónov, ktoré spustia tie správne reakcie aj tam dole. Odborníci tvrdia, že by si chlapi mali osvojiť techniku stimulovania hlavy prstami smerom spoza uší hore. Baby z toho idú do kolien a možno ešte nižšie.

Krk
V každej správnej erotickej príručke sa dočítate, že masáž krku v jej organizme uvoľňuje oxytocín. Tento hormón dokáže brnknúť na tú správnu strunu, pokiaľ ide o erotické vzrušenie a môžete si byť istí, že ani v rámci predohry tento krok neoľutujete. Špeciálne citlivé sú vraj bočné strany krku, medzi ramenami a ušami. Nežné hladkani, či slabý tlak na tomto mieste vám pri erotickom zvádzaní, či presviedčaní určite neuškodí. Práve naopak.

Prsia
Konečne miesto, z ktorého sršíme nadšením aj my. Hlava, ani krk v nás nevzbudí toľko nadšenia, ako stimulácia ženských ňadier. Podľa prieskumov amerických vedcov, stimulácia pŕs a bradaviek spúšťa rovnaké reakcie, ako priama stimulácia orgánov v rozkroku. Fungujú na jednej vlne a preto je dôležité láskanie pŕs nevynechať ani v rámci milovania.

Bruško
Problematická časť tela, ktorú väčšina žien na svojom tele absolútne neznáša. Napriek tomu sa láskaniu bruška od partnera nevyhýbajú a vedia prečo. Ak zvolíte postupnosť a od dráždenia bradaviek prejdete k nižším partiám (nie priamo k rozkroku), začne sa vám v dlaniach celá chvieť. Ženské brucho je akousi bránou k jej rozkroku, ktorou musíte prejsť, aby ste v cieli našli to, po čom tak veľmi túžite. Venujte sa celému jej trupu a naznačujte smerovanie nižšie, no to si nechajte na neskôr. Keď to príde, bude to o to lepšie.

Palce
Nemusíte byť práve fanatik na foot fetiš, aby ste dokázali oceniť službu, akú vám stimulácia týchto partií jej tela poskytne. Na prsty na nohách sa pri predohre a sexuálnych radovánkach často zabúda, napriek tomu, že majú kopu nervových zakončení, ktorých stimulácia spúšťa tie správne procesy. Skúste jej počas predohry masírovať chodidlá, stláčajte jej jemne pätu, ale aj prsty, jej telo sa tak rozohreje a uvoľní príjemné hormóny, vďaka ktorým sa vám rada odovzdá do rúk celá.

Klitoris
V turistickom sprievodcovi krás ženského tela má klitoris špeciálne miesto. Podľa odborníkov je bránou k orgazmu a vďaka jeho priamej stimulácii sa dokáže každá žena dopracovať k slastnému vrcholu, či už ho predtým poznala naživo, alebo len z časopisov. Základom jeho stimulácie je sledovanie reakcií partnerky. Netreba sa do nej priveľmi hrnúť, postupujte pomaly a nežne. Sama vám napovie, ako ďalej postupovať, aby ste nastupujúcu vlnu vzrušenia nepokazili.

Autor: Kubo

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 
Poznáte sexuálne úchylky?
Otestovalo sa 24286 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Brunetka si aktivovala mobil. Vtom blondínka hovorí:
- Jéj, máme rovnaký PIN, aj ja mám štyri hviezdičky!

 
Virtuálny barBlue Hawaiian Blue Hawaiian
  • 3 cl bieleho rumu
  • 3 cl Curacaa blue
  • 6 cl ananásového džúsu
  • 3 cl kokosového krému
  • ananás a koktailová čerešňa na zdobenie
 
Hra na dnes