ATLAS.SK: Piatok, 18.8.2017
meniny má Elena, Helena
   

JAZYK, či PRSTY? Čo baby uprednostňujú...

4.7.2012 | Sex a Flirt

Možno nie ste zvyknutí preberať detaily intímneho života s babami, no práve toto na našej práci milujeme najviac. Že vám môžeme sprostredkovať ich názory, nápady a tipy, ktoré nám s radosťou vyzradia dúfajúc, že si o nich prečíta aj ich partner. So ženami sme sa tentoraz rozprávali na tému orálneho uspokojovania, respektíve jeho výhodách oproti tomu ručnému... Viete, čo uprednostňujú?

Prečo orál?
Mám radšej, keď ma láska ústami. Je to príjemnejšie, lebo s jazyk je podľa mňa obratnejší a flexibilnejší,“ zaznie na úvod nášho stretnutia s obľúbenými ženskými respondentkami. Vždy sú ochotné zasvätiť nás do svojich tajomstiev. Pod zárukou anonymity však svedomite zastupujú názory ženského pokolenia: „Súhlasím, jazyk je lepší, ako prsty, vo všeobecnosti. No sú aj výnimky,“ dodáva druhá a debata na tému prsty verzus jazyk sa môže začať.

Výhody ručnej práce baby zhrnuli do niekoľkých bodov – ruky sú dve a dokážu tak naraz dráždiť viacero erotogénnych zón, partnerove ústa sa tak môžu venovať ženským perám, jeho zaujatosť ženským telom mu bráni v potrebe vlastného uspokojovania sa. Dámy skrátka milujú pozornosť, čo si budeme hovoriť.

Po krátkom čase sa však dopracujeme aj k výhodám orálneho uspokojovania, ktoré znejú takto – partner síce nemá voľné ústa na dotyky, no obe ruky mu môžu blúdiť ostatnými zákutiami jej tela. „Každej vyhovuje niečo iné, no ja si myslím, že s prstom muž dokáže viac, nakoľko dosiahne do partnerky hlbšie,“ tvrdí dáma, ktorá svoj bod G považuje za malý zázrak prírody. Tie, ktoré ten svoj neobjavili tak súhlasiť nemôžu. Napriek tomu snahu nevzdávajú a doprajú si potešenie z oboch možností.

Podľa nálady
Milovanie je krásne najmä v tom, že je vždy iné. Môže byť. Malo by byť. „Mám rada, keď sa to vyvíja neočakávane. Nevadí mi v princípe nič, pretože neznášam nudu a aj keď mám rada jeho šikovné ruky, určite ich nepotrebujem ku spokojnosti vždy. Ak ma prekvapí jazykom, budem len rada,“ s vážnym výrazom dodáva tretia členka nášho ženského tímu. V súboji orálu a ručnej práce je teda zatiaľ stále nerozhodnuté.

„Každý nech sa drží toho, čo mu ide, alebo čo u partnerky zafunguje. Mne osobne je príjemnejší jazyk, no to neznamená, že je to pravidlo. Chlapi by mali sledovať reakcie a nebáť sa na ne opýtať, keď im nie je jasné. Sex je aj o komunikácii,“
rozumne tému uzatvára jedna z dám.

Ideálna je kombinácia
Viete, ako to je s komunikáciou so ženou. Vy si myslíte, že je téma uzavretá, no v nej stále doznieva a nové myšlienky prichádzajú postupne ďalej. A tak ani nás na záver neprekvapilo, že všetky dámy sa svorne zhodli, že úplný ideál uspokojovania v rámci predohry, či láskania, je spolupráca šikovných prstov a mlsného jazýčka. Ak tú svoju teda chcete dnes večer skutočne potešiť, skúste do spraviť práve takto. A neváhajte nám napísať, aký úspech ste zožali. Dámy sa potešia, že svojou otvorenosťou voči nám opäť raz niekomu pomohli.

Autor: Andrew

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 
Fakty o Chuckovi Norrisovi.
Otestovalo sa 4224 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Blondínka stojí na letisku a pýta sa letušky: "Prosím vás,dnes v rádiu som počula že letia ružové kabelky.O koľkej???"

 
Virtuálny barLetný Vánok Letný Vánok
  • 2 cl mätového čaju
  • 1 cl vodky
  • 1 cl cukrového sirupu
  • šťava z 1/2 citróna
  • minerálna voda
  • koliesko citróna
  • citrónová šťava a cukor na krustu
 
Hra na dnes