ATLAS.SK: Piatok, 18.8.2017
meniny má Elena, Helena
   

Jasné znaky, že vaša partnerka je zaľúbená do niekoho iného

19.5.2017 | Sex a Flirt

Ako sme Vám už v predchádzajúcom článku spomínali, nevera nemusí byť iba o sexe. Najmä u žien je omnoho horšie, keď ide o citovú náklonnosť k niekomu inému. V nasledujúcich riadkoch vám prezradíme, ako spoznáte, že vaša partnerka je zamilovaná do niekoho iného.

Váš sexuálny život sa zmenil

Ak sa vo vašom sexuálnom živote rapídne niečo zmení, či už k horšiemu alebo k lepšiemu, tak za tým môže byť práve to, že vaša drahá by chcela byť s niekým iným.

V prípade, že sa to zlepší, tak si možno predstavuje, aké by to bolo, keby to robila s ním. a na druhej strane, v prípade, že sa to medzi vami zhorší alebo to s vami vôbec nechce robiť, tak to je preto, že chce byť verná svojej novej láske.

Neustále spomína jedno meno
Keď pri každej príležitosti spomína nejakého kamaráta, spolužiaka, kolegu alebo akéhokoľvek iného chlapa, tak sa majte na pozore, zrejme sa z neho stáva najdôležitejší muž jej života.

Zmenili sa jej návyky k technológiám
Ten nový telefón, s ktorým sa nechcela učiť narábať, zrazu nechce vôbec pustiť z ruky? Tak možno ju k tomu namotivovala láska k inému chlapovi. Potrebuje byť neustále k dispozícii, pre prípad, že by sa ozval a aby mu mohla okamžite reagovať.

Vaše hádky sa zmenili
Veci kvôli ktorým kedysi šalela a vyvolávala kvôli nim hádky jej zrazu vôbec neprekážajú a nestoja jej za to, aby sa s vami kvôli nim hádala, alebo vy jej už za to nestojíte.

Možná situácia je aj to, že ak je vaša žena zamilovaná do niekoho iného, vás začne ponižovať, kritizovať, uťahovať si z vás pri každej možnej príležitosti.

Ak spozorujete ktorýkoľvek z vyššie uvedených zmien, ktoré sa vyskytujú u psychicky (a časom možno aj fyzicky) neverných žien, nájdite si chvíľu na spoločný rozhovor, kde si veci vyjasníte.

Autor: Mat
Foto: Shuttestock


NEPREHLIADNITE: Nejde len o sex: Čo všetko považujú ženy za neveru?

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 
Čo si pamätáte z matematiky?
Otestovalo sa 52568 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Blondínka stojí na letisku a pýta sa letušky: "Prosím vás,dnes v rádiu som počula že letia ružové kabelky.O koľkej???"

 
Virtuálny barLetný Vánok Letný Vánok
  • 2 cl mätového čaju
  • 1 cl vodky
  • 1 cl cukrového sirupu
  • šťava z 1/2 citróna
  • minerálna voda
  • koliesko citróna
  • citrónová šťava a cukor na krustu
 
Hra na dnes