ATLAS.SK: Piatok, 2.9.2016
meniny má Linda
   

FOTO: Krásna roztlieskavačka, ktorá vám hneď zlepší deň

15.2.2017 | Sex a Flirt

Kariéra roztlieskavačky je očividne dobrou rozbehovou dráhou, ak sa chce žena stať úspešnou modelkou. Svoje by o tom vedela rozprávať Camille Kostek, 25-ročná blondínka s priam božskými krivkami, ktorá už dávno nemusí vrtieť bokmi na štadiónoch.

Povzbudzovanie tímu amerického futbalu New England Patriots jej išlo naozaj dobre. Aj vďaka tomu si ju všimol agent, ktorý jej ponúkol vstup do modelingu. Vďaka tomu dnes Camille cestuje po svete a predvádza sa v bikinách, za čo by mal byť dotyčnému agentovi vďačný každý chlap. Krivky bývalej roztlieskavačky sú totiž presne na to, aby sa ukazovali, a to čo najviac.

FOTO: Policajtka a modelka v jednom: Samanthine krivky vás odzbroja

Camilliným snom je stať sa televíznou moderátorkou. O tom, aká je jej schopnosť prezentovať seriózne spravodajstvo, nemáme ani tušenia. Zato vieme, že vizuálne predpoklady na úspech v televízii má zaručené. Presvedčiť sa o tom môžete aj vy, a to v našej galérii.

Autor: Liam
Foto: Instagram/camillekostek


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 
Aké pevné sú vaše nervy?
Otestovalo sa 25141 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Česká republika porazila vo finále MS v hokeji Ruskú federáciu. Rusi im asi po týždni poslali list. Gratulujeme.STOP. Boli ste silný súper.STOP. Ropa STOP. Zemný plyn STOP.

 
Virtuálny barBull Driver Bull Driver
  • 4,5 cl vodky
  • 9 cl Red Bullu
  • 9 cl pomarančovej šťavy
 
Hra na dnes