ATLAS.SK: Piatok, 2.9.2016
meniny má Linda
   

FOTO: Fešanda z novej Pobrežnej hliadky: Alexandra hravo tromfne aj Pamelu

16.6.2017 | Sex a Flirt

Kto z nás by si nepamätal seriál Pobrežná hliadka, respektíve na herečky, ktoré v červených plavkách behali po pláži? Do kín teraz prichádza rovnomenný film a jednu z hlavných úloh v ňom hrá Alexandra Daddario. Dovolíme si povedať, že má ešte väčší, ehm, sexepíl, ako legendárna Pamela Anderson.

Je to zvláštne, ale na Alexandre nás najprv upútali oči. Pri pohľade na ne hneď pochopíte, prečo sa hovorí, že v očiach niektorých žien sa jednoducho utopíte. Zrak nám potom samozrejme skĺzol nižšie a na dlhšiu dobu tu ostal.

Predpokladáme, že Alexandra má v každej zmluve k filmu klauzulu, ktorá hovorí, že kamera musí minimálne raz detailne zosnímať jej hrudník. Aj ten je jedným z dôvodov, prečo ju režiséri tak radi obsadzujú do svojich snímok. Druhým dôvodom je jej o nič menší herecký talent a tretím jednoznačne krása. Tú môžete posúdiť v našej galérii.

Autor: Liam
Foto: Instagram/alexandradaddario


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 
Vyznáte sa v metale?
Otestovalo sa 9872 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Česká republika porazila vo finále MS v hokeji Ruskú federáciu. Rusi im asi po týždni poslali list. Gratulujeme.STOP. Boli ste silný súper.STOP. Ropa STOP. Zemný plyn STOP.

 
Virtuálny barBull Driver Bull Driver
  • 4,5 cl vodky
  • 9 cl Red Bullu
  • 9 cl pomarančovej šťavy
 
Hra na dnes