ATLAS.SK: Štvrtok, 17.8.2017
meniny má Milica
   

FOTO: Domáci majstri a ich sex mašiny (18+)

22.8.2016 | Sex a Flirt

Inšpirácií na darčeky pre frajerku nie je nikdy dosť. Najmä, ak ide o také prekvapenia, ktoré polovičku potešia nielen v deň jej sviatku, ale prakticky každý deň. Až do konca života. Kvety zvädnú, ruže uchnú, ale poriadna sexuálna mašina, ktorá ju privedie do tranzu, jej spraví náladu kedykoľvek.

Vlastnoručná rozkoš

Každý rok príde na patentový úrad niekoľko desiatok vynálezov originálneho masturbačného stroja pre ženy. Potichu, v garáži majstrujú šikovní muži pre svoje ženy sexuálne mašiny. Má to niekoľko výhod. Darčeky sú originálne, praktické, na každodenné použitie, ostanú do konca života a neraz spravia radosť aj tomu, čo vec daroval. Ideálne.

Náhrada za 69
Pri otázke prečo to robia, najviac vynálezcov pripustilo, že poloha 69 nie je pohodlná a oni zbožňujú, keď im to žena robí ústami. Nikdy ju to však dlho nebaví, keď ona z toho nič nemá. Preto sa rozhodli zostrojiť mechanického pomocníka, ktorý zaskakuje s rozkošou, zatiaľ čo partnerka uspokojuje chlapa so šikovnými rukami. Baví ju to omnoho viac ako kedykoľvek pred tým, pripustili spokojní chlapi.

Nie je to nevera
Veľkou výhodou sexuálnych strojov je, že v podstate je to vaše dielo, takže partnerku ukája časť vášho nápadu. Je to akoby ste jej nechali časť seba, keď odchádzate z domu. Praktické a veľmi dobré ako predohra. Nech sa baba naštartuje sama, kým prídete domov a pustíte sa do hry spolu.

Porno naživo
Kto má rád videá žien, ktoré sú uspokojované strojmi si nekladie otázku, prečo je to výborný darček. Pýta sa iba, kde nájsť vhodné súčiastky...

Dvojranovka
Sexuálny stroj nie je degradácia mužnosti, ani naznačenie, že nemáte na to, aby ste ju priviedli k orgazmu. Lenže dva pohlavné údy proste nie sú v našej genetickej výbave. Ak aj tá vaša mrnčí, že to má rada do oboch dierok zozadu, nepomôžete si, ak nechcete iného chlapa v posteli. Preto medzi favoritov patria stroje, kde ako zbíjačka udierajú dva penisy nad sebou. Vy sa potom môžete pozerať, alebo aj pridať. Veď ústa bude mať oslávenkyňa ešte voľné.

Autor: Marcos
Foto: Buzzfeed


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 
Ste hypochonder?
Otestovalo sa 13692 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Mladý muž príde do pekárne a pýta sa:
"Slečna, koľko u vás stojí biely chlieb?"
"Určite nie viac ako týždeň."

 
Virtuálny barKáva Fiery Káva Fiery
  • 6 klinčekov
  • pol tyčinky škorice
  • citrónová a pomarančová kôra
  • 1dl rumu
  • 1dl koňaku
  • kryštálový cukor
  • 4dl horúcej čiernej kávy
 
Hra na dnes