ATLAS.SK: Piatok, 2.9.2016
meniny má Linda
   

FOTO: Amanda Paris: najsexy speváčka na svete

17.3.2017 | Sex a Flirt

Amanda Paris je naozaj multitalentovaná slečna. Nielenže je speváčkou, ale navyše vyzerá tak, že sa o ňu idú v modelingu doslova potrhať. Za sebou má aj účinkovanie v rôznych televíznych programoch, jej hlavnou pracovnou náplňou je však fotenie. A to je dobre.

Amanda žije v Los Angeles a aj vďaka tomu má k šoubiznisu blízko. Pre mužov, ktorí majú najradšej blondínky, ide o stelesnený ideál krásy. Ani tí ostatní však pohľadom na Amandu rozhodne nepohrdnú. Je sa totiž na čo dívať.

FOTO: Policajtka i modelka: Samantha vás odzbrojí krivkami

Má ešte len 27 rokov a tak ju najväčšie úspechy zrejme zatiaľ iba čakajú- Už teraz však má skúseností na rozdávanie a jej hudobné albumy majú predajný potenciál. Aj keby nevedela spievať, stále môže zákazníkov lákať svojimi fotkami. Pánske publikum by si jej skladby vďaka nim určite našli, o čom sa môžete presvedčiť v našej galérii.

Autor: Liam
Foto: Instagram/missamandaparis


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

"Bača, aká bola svadobná noc?"
"Nuž, najprv som si prdou, aby si nemyslela, že som nesmelý. Potom som jej dau po papuli, aby hneď vedela, že nebudem pod papučou. No a potom som to robiu s ovečkou, aby si nemyslela, že budem od nej závislý..."

 
Virtuálny barPearl Harbor Pearl Harbor
  • 2 cl vodky
  • 2 cl melónového likéru
  • ananásový džús
 
Hra na dnes