ATLAS.SK: Pondelok, 21.8.2017
meniny má Jana
   

Fetiše, ktoré ženy MILUJÚ

26.8.2012 | Sex a Flirt

Ste na prsia, či na zadky? Máte radi čipku, či radšej holé telo? A čo milovanie na verejnosti? Chlapské hlavy sú plné rôznych fantázií a nápadov, ktoré hraničia s fetišom. Ale čo baby? Spýtali sme sa ich na rovinu, aké známe fetiše im v posteli dokážu zdvihnúť náladu a ostali sme (príjemne) prekvapení.

Putá, hodvábne šatky a remene
Nie len drsné baby obľubujú drsný sex. Aj tie najnežnejšie stvorenia s šatníkom výhradne ružovej farby, sa dokážu v prítmí spálne pekne vyfarbiť. Ak na vás vaša živá Barbie vybalí sadu kožušinových pút, či kožených remeňov, zistíte, že nemá kovovú posteľ len tak z lásky k rustikálnemu štýlu. „Mám putá rada. Vzrušuje ma, keď ho môžem pripútať k posteli a spraviť z neho svojho otroka. Aj chlapom sa to páči. Mám vyskúšané obe úlohy a môžem povedať, že baby milujú byť aj tie spútané. Je to zmena a také príjemné neškodné hranie sa,“ prezradila suseda na poobednej káve. Ani počas dovolenky si od teórie erotiky neoddýchnem.

Exhibicionizmus
Väčšina ľudí ho k fetišom možno nezaraďuje, no pre potrebu tohto článku my urobíme výnimku. „Mám rada, keď sa môžem predvádzať. Partnerovi rada predvádzam zvodný striptíz v rámci predohry, alebo si berieme do postele fotoaparát a blbneme. Výsledok si ešte počas hrania pozrieme a pokračujeme ďalej. Zbierku si nerobíme, aj keď človek nikdy nevie...,“ prezradila k téme kolegyňa z tretieho. Dlhoročná kamoška sa zase roky prezentuje príhodou o sexi susedovi z protiľahlej bytovky. Príbeh, ako z filmu, sa odohráva za odostretými záclonami Petržalského bytu. Ona ho zbadá v okne, ako sa prezlieka. Sadne si na okraj postele a začne masturbovať a jedným očkom sleduje, ako ju vzrušený záhadný sused sleduje. Smejeme sa jej, že je chorá, no bavilo ju to pomerne dlho. Keď sa však jedného dňa stretli na ulici, úlysne sa na ňu usmieval a už jej do reči nebolo. Na druhý deň kúpila žalúzie a románik sa skončil.

Hračky
Sexuálne hračky do postele modernej ženy beznádejne patria a tie najultramodernejšie ich nevyhadzujú ani v prípade, že v nej majú penis z mäsa a kostí (bez kosti). Mnohé baby chodia do sexshopov častejšie ako do potravín a ich sortiment ovládajú lepšie, ako drogériu. Technologicky priateľské baby vedia, že s robertkom môže byť v posteli zábava aj vo dvojici a partnerov učia, ako sa vracia do detstva s dospeláckymi hračkami. Ako Táňa: „Som vcelku zbehnutá v sortimente erotických pomôcok. Väčšinou to chlapov pomerne zaujíma a tak mám za sebou niekoľko teoretických aj praktických cvičení a musím povedať, že si milovanie bez nejakej hračky neviem predstaviť. V rámci predohry je napríklad kopa možností, ktoré som ani ja všetky nevyskúšala, no sex hračky sú skvelá vec a odporúčam ich každému páru, ktorý túži po zmene“. Amen.

Holenie
Ženské fetišistky málokedy milujú pánov naturistov, no nájdu sa aj také. Niektoré z nich si svojho chlpáča vychutnajú takého, aký je a iné sa jeho telesného ochlpenia tešia preto, že sa ho môžu vlastnoručne zbaviť. Vzájomné holenie berú ako príležitosť intímneho zblíženia a náznak erotiky tohto rituálu si doslova vychutnávajú. „Mám rada, keď sa o mňa stará. Holenie nôh je podľa mňa extrémne sexi. Môj frajer už vie, ako na to a ide mu to dokonca lepšie, ako mne samej. Nechám sa pekne okúpať, vymasírovať, oholiť a nakrémovať. Potom si ma čistučkú hebkú odnesie do postele a za starostlivosť sa mu odmením tak, ako to má rád zase on,“ prezrádza kolegyňa tichým hláskom v kuchynke počas olovrantu.

Jedlo
Keď už sme pri jedle, nemôžeme opomenúť ani dochucovanie sexuálnych aktov pochutinami. Šľahačka s jahodami dnes nie je jediná možnosť, ako si osladiť sex. Fičí aj ovocie, med, čokoládové polevy, či dokonca sushi. Jedlo pri sexe si nevychutnávajú len chlapi. Dámy si ním napríklad pomáhajú pri orálnom sexe. Partner im skrátka viac chutí namočený v mede, ako normálne a my, keďže nám na tom až tak nezáleží, sa tomu radi poddáme. Ako aj všetkým ostatným fetišom, ktoré do spoločnej spálne prinesie partnerka. Sme za každú srandu.

Viete aké fetiše milujú známe celebrity? TU sa dozviete viac.

Autor: Kubo

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 
Otestujte svoj mechúr!
Otestovalo sa 31746 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Brunetka si aktivovala mobil. Vtom blondínka hovorí:
- Jéj, máme rovnaký PIN, aj ja mám štyri hviezdičky!

 
Virtuálny barBlue Hawaiian Blue Hawaiian
  • 3 cl bieleho rumu
  • 3 cl Curacaa blue
  • 6 cl ananásového džúsu
  • 3 cl kokosového krému
  • ananás a koktailová čerešňa na zdobenie
 
Hra na dnes