ATLAS.SK: Štvrtok, 17.8.2017
meniny má Milica
   

Čo ženy ocenia, keď máte pri sexe na sebe?

7.5.2017 | Sex a Flirt

Asi to poznáte, nahá baba je v posteli super, ale ešte lepšie to je, ak si dá občas korzet, sexi nohavičky, vykrojené tangáče, pančušky, skrátka existuje celý arzenál sexi oblečenia do postele. A čo my? No vo vyťahaných trenírkach veľa vody nenamútime.

Tielko

Znie to šokujúco, pretože mnoho mužov už zabudlo nosiť tielka pod tričko, ale táto spodná bielizeň je pre mnoho báb na našom tele stále dosť sexi. Najmä ak máte pekne stavané ramená a ani biceps nie je na zahodenie. Takže smelo jedno pekné tielko na seba. Nemusíte si ho dokonca ani pri súloži vyzliekať a to má tiež svoje výhody. Tielko totiž dobre saje pot a tak sa budete cítiť veľmi príjemne aj keď dokončíte svoje večerné predstavenie.

Kožené gate
Pre všetky fanúšičky drsnejšieho sexu nemôžete spraviť viac, ako keď si natiahnete nohavice, ktoré vás vykreslia ako toho, čo pred chvíľou zosadol z konského sedla. Áno, toto ženy berie, pretože ak drsnejší sex, tak jedine s chlapom, čo si vie o nohavice „zapáliť aj zápalku".

Oblek, prípadne sako
Nielen finanční poradcovia, ale aj donchuani a dobrí milenci nosia radi obleky. Jasné, že nakoniec skončíte obaja nahí, ale ide predsa o tie úvodné minúty dráždenia. Pokojne môžete mať aj sexi rifle a frajerské sako. Keď si pred ňou rozopnete rázporok, kľakne na kolená a zhltne vás po koreň. Pretože ženy jednoducho klasický štýl na chlapovi neskutočne rajcuje.

Kúpte si uniformu
Nemusí to byť nič extra, ale potrebujete vedieť, že ženy sa topia z uniforiem. Áno, aj oblek je do istej miery uniforma, ale skvelé je mať doma montérky, alebo nejaké záchranárske oblečenie. Automechanik, požiarnik, ale aj lekár sú v kurze. Ak sa budete najbližšie hrať v posteli, nemusí byť len ona slúžtička, prostitútka, či školáčka, môžete aj vy byť za hasiča a poriadne uhasiť ten požiar jej lona. Báby si to s vami naozaj užijú.

Voňavú kožu
Nakoniec aj tak na konci všetkých hier ostanete pri súloži bez oblečenia a tu prichádza ten moment, kedy môžete zažiariť, alebo prepadnúť. Ak máte pokožku voňajúcu ľahkou mužskou vôňou čistoty, spraví sa pri vás skoro sama. Ak máte prepotené podpazušie, ani ten najsexi oblek to nezachráni.

Autor: Marcos
Foto: Shutterstock


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Mladý muž príde do pekárne a pýta sa:
"Slečna, koľko u vás stojí biely chlieb?"
"Určite nie viac ako týždeň."

 
Virtuálny barKáva Fiery Káva Fiery
  • 6 klinčekov
  • pol tyčinky škorice
  • citrónová a pomarančová kôra
  • 1dl rumu
  • 1dl koňaku
  • kryštálový cukor
  • 4dl horúcej čiernej kávy
 
Hra na dnes